Cīruļu ģimenē ir deviņi cilvēki: mamma Kristīne, tētis Kristaps un septiņi bērni. Četri no viņiem ģimenē ienāca pēc viņu mammas, Kristapa māsas, nāves. "Kā tas ir iespējams – atdod bērnus svešiniekiem vai bērnunamam?" nesaprata ne Kristīne, ne Kristaps. Vecāki negribēja un nespēja atstāt bērnus likteņa varā, tāpēc pieņēma viņus savās mājās. Tagad dzīvi viens bez otra nevar iedomāties ne bērni, ne vecāki.

"Četri jaunākie bērni neko labu dzīvē nav redzējuši, viņi vienmēr ir dzīvojuši trūkumā. Es ļoti vēlos viņiem sniegt pēc iespējas labāku dzīvi," stāsta Kristīne. Viņa rūpējas par visiem bērniem kā par savējiem.

Jaunākajam bērniņam, Danielam, ir piešķirta invaliditāte smagas slimības dēļ un gan Kristīne, gan Kristaps ir ļoti priecīgi, ka pēc ienākšanas viņu ģimenē, mazais ir kļuvis ļoti enerģisks, pieņemas svarā un attīstās atbilstoši savam vecumam.

Lai izmitinātu septiņus bērnus, vecākiem jādzīvo virtuvē. Lūdz palīdzēt Cīruļu ģimenei
Foto: Privātais arhīvs

Vairāk par Cīruļu ģimenes dzīvi varat lasīt šeit.

Neskatoties uz to, ka ģimene ir draudzīga, dzīvot tādā šaurībā kā pašlaik viņi nevar. Lai bērniem būtu vairāk vietas, vecāki dzīvo virtuvē.

"Pašvaldības piedāvātais dzīvoklis ir vienīgais risinājums. Bez cilvēku palīdzības vecāki nevarēs bērnus sasildīt, lai arī cik stipri viņus mīlētu. Pašvaldība sola savest kārtībā komunikācijas, bet pārējos remontdarbus veiks Kristīne un Kristaps pašu spēkiem," stāsta asociācijas "Labdaris" pārstāvji.

"Viņa (Kristīne) ir apbrīnojama. Dod tikai darbu, pati var ne vien sienas nokrāsot, bet arī flīzes izlīmēt," pārliecināta par ģimenes spējām izremontēt dzīvokli ir sociālā darbiniece Sarmīte Kalniņa. Diemžēl ar darba sparu un apņēmību šoreiz ir par maz - dzīvoklis bez apkures ir vienīgais, ko pašvaldība ģimenei varēja piešķirt, un arī līdzekļu tā savešanai kārtībā ir tik, cik ir.

"Kopā mēs varam palīdzēt Kristīnei un Kristapam ne tikai mīlēt, bet arī sasildīt savus bērnus! Viņiem vajag pavisam nedaudz, jo paši ir gatavi ieguldīt savu laiku, darbu un spēku jaunu māju izveidē sev un jaunajām ģimenes atvasēm!" teic "Labdaris" pārstāvji.

Seko līdzi ziedojumu vākšanai un izlietojumam šeit.

Uzlabot Cīruļu ģimenes dzīves apstākļus iespējams sekojošos veidos:

Tālruņi ziedojumiem:

(ziedojums — 1.42 EUR)
(ziedojums — 7.11 EUR).

Jūs varat uzlabot Cīruļu ģimenes dzīvi arī ziedojot jebkuru summu uz kādu no zemāk norādītajiem kontiem, ierakstot maksājuma mērķī: "Sociālās palīdzības fonds: Kristīnes Cīrules ģimene".

Rekvizīti:

Nosaukums: Biedrība "Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv"
Reg. Nr: 40008173130
Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

SWEDBANK - Swift: HABALV22
LV43HABA0551037990069

CITADELE - Swift: PARXLV22
LV79PARX0016130480002

Paypal: paypal@labdaris.lv
Webmoney:
WMR R175707680433
WME E281911870931
WMZ Z295651461411
labdaris@labdaris.lv