Brīvlaiks beidzies: Vai bērniem bija viegli pamosties no ziemas miega?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Jau no saviem skolas laikiem atceros, ka pēc ziemas brīvlaika īsti nekad negribējās atsākt skolas gaitas. Pēc vasaras citādi - tas brīvlaiks ir garš, un pagūsti pat sailgoties pēc skolas, klasesbiedriem, un gribas dalīties arī ar citiem vasaras laikā gūtajos iespaidos.

Arī man darbā bija sava veida "brīvlaiks", un varēju brīvdienas baudīt kopā ar bērniem. Tā kā ģimenē aug skolnieks, kam brīvas bija divas nedēļas, tad arī saviem pirmsskolniekiem iedevu vairāk brīvdienu, kā ierasts.

Manējie vienmēr ir cēlušies agri pat brīvdienās, nekad nav bijis problēmu ar pamošanos no rītiem. Bet brīvlaika beigās Marisa vien no gultas izlīda izpūrusi tikai pirms desmitiem. Tad nu domāju - kā šorīt būs? Vai varēs vispār mums kāds piecelties?

Bet nekā, visi atzina, ka miegs nāk, un darbības, protams, izdevās krietni lēnīgākas, un tomēr, vismaz mazie, bija priecīgi, ka atkal var iet uz dārziņu un satikties ar draugiem. Marisa jau izdomāja, ka audzinātājai palūgs, lai pa dienu uzpin viņai vēl kādu bizi, Artuss paķēra līdzi savu jauno rotaļlietu - Zirnekļcilvēku un aizšāvās..

Kā jūsu bērniem šorīt gāja ar pamošanos?

Kā jums pašiem vispār ir ar iekļaušanos darba ritmā pēc garākām brīvdienām?

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
INGA_DZĒRVE 5. janvāris 2015 17:13

Skolnieks stāstīja, atgriežoties mājās, ka divas klasesbiedrenes nav paņēmušas līdzi vairākas lietas uz skolu un skolotāja teikusi, ka tā nu gadoties pēc svētkiem :D

Ieva 5. janvāris 2015 12:52

Pamodāmies visi pat pārsteidzoši mundri! mazākā guļava, kurai rīti ir vissmagākie, šodien jau bija augšā pus6, tad nu ar tēti abi čubinājās, kamēr es vēl kādu pusstundiņu novārtījos pa gultu. Pārējie bez kurnēšanas un jāsaka arī bez īpaša entuziasma izrāpās no migām. B/d meitenes palika ļoti labi, par ko atkal bija jāpabrīnās. Puiši skolā arī ir atdzīvojušies. Un vispār ejot pa gaiteni skolā no rīta pilnīgi visu bērnu acīs varēja lasīt - nu kāpēc tik agri?
Izsit gan no ritma garās brīvdienas, mani jau nu noteikti; es vienkārši izlaižos:)

MieraVējos! 5. janvāris 2015 12:51 Varavīksne

Laimīgā!Manējais pats ka lācis blakus nogulēja :D Tagad sēžu un domau,ka vajadzēja savai māsa pazvanīt un sarunat,lai man pazvana :^)

Ilzhukinjs 5. janvāris 2015 12:43 Varavīksne

Es arī vakar vakarā vīram piekodināju, lai viņš man 6 no rīta uzvana (tā noteikti pamodīšos). :D

Varavīksne 5. janvāris 2015 12:23 MaraKenigsvalde

Lai man nesanāktu "kašmars", es prasīju vīram, lai man uzzvana:D Viņš agrāk uz darbu brauc, tāpēc bija cerība, ja nedzirdēšu modinātāju, tad no zvana gan pamodīšos.:)

MieraVējos! 5. janvāris 2015 12:14

Mēs joproja esam izlaidusies :D Šodien nedzirdēju ne savu modinatāju,ne vīra :$ Pamodos tikai pusvienpadsmitos un arī tikai tāpēc,ka lielakais dēls pamodināja ....Nepamostoties laicīgi rezultāta maksāju ar savam nervu šūnam -mājās tāds "kašmars" iet vaļā :D ROFL

Varavīksne 5. janvāris 2015 11:51

Mēs visi bijām izlaidušies:D, bērniem brīvlaiks, vīram atvaļinājums, visi kā susuri gulējām līdz desmitiem no rīta! Vakar visus salikām pa gultām laicīgi, nelīdzēja gan, aizmiga tikai ap 22.30. Domāju, ka no rīta būs vienas šausmas! Kļūdījos! Visi piecēlās, saģērbās, paēda un bez broblēmām devās savās gaitās. Mazākais gan bija tāds bēdīgs, kad man pa dārziņa logu atā rādīja:( Es atbraucu mājās un sapratu, ka neesmu izgulējusies, arī nelabumi vēl moka, tāpēc likos uz auss!:)

Ilzhukinjs 5. janvāris 2015 10:16

Skolniekiem nebija problēmu pamosties un diviem bērnudārzniekiem arī nebija. Vienam bērnudārzniekam gan bija liela problēma pamosties, bet nu tā kā šodien vēl uz bd nebraucam, tad arī ļāvu puikam čučēt līdz 9 (tā parasti darba dienu rīti sākas 6). Pati gan vēl šodien ilgāk pagulēt, jo vēl joprojām esmu uz slimības lapas :)

ilze.lipska 5. janvāris 2015 10:09

:D mēs par vienu tēmu domājam. :D