DISKUSIJA: Cik daudz ūdens jūs patērējat mēnesī?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Sveiciens visām lielajām ģimenēm, kā jums iet ar ūdens patēriņu? Vai jūs arī katru mēnesi pārbaudat ūdens skaitītāju rādītājus? Cik mēnesī iztērējat daudz ūdens? Mūsu ģimenē ir 5 bērni un 2 pieaugušie, un ūdens tiek tērēts aptuveni šādi: siltais ūdens 2-5 kubi mēnesī; aukstais ūdens 9-11 kubi mēnesī.

Vai jums izdodas arī ūdeni kaut kā ietaupīt?

Piemēram, neejot katru dienu vannā, bet gan mazgājoties dušā. Traukus mazgājot nevis zem tekoša ūdens izlietnē, bet bļodā un pēc tam tos noskalojot ar tekošu ūdeni. Zobu tīrīšanas, ieziepēšanās laikā aizgriežat ūdens krānu?

Padalieties pieredzē!

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ieva 19. marts 2015 10:11

Mums ūdens skaitītāja nav, jo ūdens apgāde ir no dziļurbuma spices. bet tika un tā ar šo bagātību nešķiežamies. Zobu mazgāšana, roku mazgāšana ar ziepēm - kamēr notiek reāla ziepēšana, zobu pucēšana, krāns ir ciet, atveram skalošanas brīdī. Ejam pirtī - tur nu gan ūdeni neskaitām. Ar traukiem ir tā, ka man patīk traukus mazgāt zem tekoša ūdens; ja trauku ir gana daudz, tad sākumā ar sūklīti un mazgāšanas līdzekli pārmazgāju bez tekoša ūdens, pēc tam noskaloju. Trauku mazgāšana bļodā asociējas ar laukiem bērnībā - dikti nepatika man tā lieta. bet esam piedzīvojuši arī tādus laikus, kad savas kopdzīves sākumā ceļot māju izlietnes nebija, tad arī mazgājām bļodā.
Bērniem tiek stāstīts, ka ar ūdeni nespēlējamies, jo ai, kā patīk pa to izlietni ņemties, tecināt ūdeni, vairākas reizes no vietas nolaist ūdeni tualetē. tad sākas runāšana par ūdens vērtību. Izplunčāties un izdauzīties ar ūdeni ir ļauts pirtī katru sestdienu:)

MieraVējos! 19. marts 2015 09:59

Sveika!
Mums siltā ūdens patēriņš mēnesī nav ne vairāk,ne mazāk kā 4 kubi,auksta ūdens 7kubi,ierasto 10 vietā.
Kā mēs ietaupām ūdeni?Ta ka apģērbu mazgāju ar maigajiem pulveriem,tad parasti noķeru momentu,kad mašīna parslēdzas uz skalošanas programmu,kura skalojot ūdeni ņem 3 reizes.Bet,Es uzreiz pārsledzu uz parasto skalošanas programmu,kas ūdeni ņem tikai vienu reizi.Līdz ar to-ūdens paris litri menesī uz šo vien ietaupās ;)
Tā kā emsu paranoiķe :D tad traukus mazgaju TIKAI zem tekoša ūdens!Bet tīŗot zobus,dušojoties nekadu jauno Ameriku neatklāšu,jo darām tāpat kā Tu.