DISKUSIJA: Cik daudz naudas aiziet viena bērna sagatavošanai - skolai, dārziņam?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Pirms kāda laika vaicāju jums, vai skolai un dārziņam visu esat iegādājuši, un kur vispār iegādāties kancelejas preces un visu nepieciešamo - lētāk. Saku lielu paldien vecākiem, kas atgādināja man par Rimi, jo vakar tieši tur tika izmantots arī pēdējais piedāvājums par 40% iegādāties lētāk kancelejas preces, kā arī - veikalu tīklā Maxima vēl šodien ar Paldies karti ir 40% atlaide penāļiem un mugursomām.

Šajā gadā preces bērniem iegādājušies esam gan mēs, gan arī mūsu omīte. Bet tomēr izskatās, ka vēl skolniekam vajadzēs jaunus iekštelpu apavus un arī sporta apavus, ko pirksim septembrī.

Gribu pavaicāt jums, cik aptuveni jums aiziet naudiņas uz viena bērna sagatavošanos skolai, dārziņam:

  • iekštelpu apavi
  • sporta apavi
  • sporta apģērbs
  • mugursoma
  • penālis
  • kancelejas preces (aplikāciju papīrs, zīmēšanas papīrs, rakstāmpiederumi, krāsas utt.)
  • citi izdevumi kā jauns mobilais telefons, ja tāds bērnam nepieciešams, vai teiksim - skolas forma

Redzu arī, ka mūsu daudzbērnu māmiņa Ilze Lipska twitter vietnē šajā sakarā dalās pārdomās, ka ar 40 eiro uz vienu bērnu ir krietni par maz, ja jāsapērk viss.

Dalieties pieredzē!

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
IlvaV 27. augusts 2015 00:55

Es atkal uz šo " sagatavošanu skolai, dārziņam'', tur klāt rakstot

"iekštelpu apavi
sporta apavi
sporta apģērbs
mugursoma
penālis
kancelejas preces (aplikāciju papīrs, zīmēšanas papīrs, rakstāmpiederumi, krāsas utt.)
citi izdevumi kā jauns mobilais telefons, ja tāds bērnam nepieciešams, vai teiksim - skolas forma" skatos ar mazu izbrīnu. Vai tiešām jūs saviem bērniem nepirktu ne sporta apavus, ne krāsaino papīru, ne treniņtērpu, ja viņš neietu skolā? Pliks taču nestaigā arī pa māju. Labi, penālis nebūtu vajadzīgs mājās, tāpat īpaša skolas forma, bet viss pārējais tāpat nepieciešams arī ikdienā. Tāpēc man nudien nav īpašu tēriņu, lai bērnus palaistu skolā. Vienīgais, kas uzreiz nāk prātā, ir skolas soma (bet ja nopērk kvalitatīvu, kalpo ne vienu gadu vien) un vāciņi grāmatām.

INGA_DZĒRVE 26. augusts 2015 11:28 Ketnisa

Arī fakts. Man patīk Bic un Maped. Nevaru sūdzēties.

Redzējāt šo rakstu? http://www.irir.lv/2015/8/26/ka-saplanot-izdevumus-berna-skolas-gaitu-saksanai

Ketnisa 25. augusts 2015 18:34 Agnese

Nu nezinu, ko tirgo Kanclera, bet Prismaa visi dargie zimoli ir pieejami. Cik tad ir tie kancelejas precu razotaji Stabilo, ErickKrause, BIC, Maped un visur tie ir pieejami tikai par dazadam cenam. Viss, ko pagajusaja gada pirku Rimi un Maxima, vel tagad ir lietojams, tikai gribas jau visu jaunu. Kads kvalitates raditajs ir kladem un burtnicam? Neviena lapa Maxima pirktajam nav pati no sevis izkritusi. :)

Agnese 25. augusts 2015 16:29

Man svarīgāka ir mācību līdzekļu kvalitāte, ne lēto un mazāk kvalitatīvāko lietu akcijas cena (kā saka, skopais maksā divreiz ;) ) un, tā kā lielveikalos parasti tādas lietas sastopamas reti, akcijas mācību līdzekļiem lielveikalos gandrīz neizmantoju, toties pastāvīgā klienta karti Kanclerā gan (arī tā 10% atlaide par tiem metru garajiem čekiem ir jūtama un patīkama, ja summiņa iesniedzas trīsciparu skaitlī). Par 40 eiro bērnu uz skolu palaist nevarētu, mums tā summa katram bērnam ir krietni lielāka.

INGA_DZĒRVE 25. augusts 2015 09:09 Ketnisa

Jā, par darba burtnīcām un grāmatām taisnība, tas ir liels atvieglojums.
Bet par apaviem, esmu šogad vīlusies, puika izaudzis no botēm pāris mēnešos :D

Ketnisa 24. augusts 2015 17:28

Iespejams neesat pamanijusas, bet gan Maxima, gan Rimi katru gadu septembra sakuma visam skolas lietam ir 50 un 60% atlaides. Parasti nepieciesamako saperku ar 40% atlaidi, bet tadas lietas, kuras nav nepieciesamas steidzami (krasas, aplikacijas papiri, zimesanas papiri, plastalini u.c.) perku ar lielaku atlaidi. Ta pat daru ari ar kladem un burtnicam. Par dargaku naudinu noperku pirmo minimumu, rezerves ieperku, kad lielas atlaides.
Sobrid ta baigi nav sanacis skaitit, cik maksa sutit bernu skola, bet labi, ka vairs nav japerk gramatas un darba burtnicas (vismaz musu skola).
Apgerbu un apavus meginam iepirkt vasaras laika, kad veikalos atlaides.

INGA_DZĒRVE 24. augusts 2015 17:08 indrasniega

bija LĪDZ VAKARDIENAI Rimi VISĀM kancelejas preču grupām :) Maximas avīzi vēl neesmu apskatījusies. Mums būtībā tikai sporta apavi puikām vēl, pārējais ir sadalīts jau pa maisiņiem katram :)

indrasniega 24. augusts 2015 17:02 INGA_DZĒRVE

Paseko vien līdz tai pašai Maximai! ;) Pagājušo nedēļu bija atlaide visiem bērnu apģērbiem, rīt sākas jaunas akcijas, pieļauju, ka varētu būt atlaides tieši apaviem. Protams - tas tikai mans minējums, bet tomēr ir vērts paskatīties.
Kā arī - parasti vienu nedēļu vai nu augusta beigās vai septembra pašā sākumā tai pašā Maximā ir atlaides VISIEM skolas piederumiem. Tā, kā mūspusē nekā prātīgāka par Maximu nav, tad par citu veikalu tīklu politiku akciju ziņā gan neko nezinu.

INGA_DZĒRVE 24. augusts 2015 16:38 Ieva

Nē, nē, es nemaz nesaku, ka Ilzei nepiekrītu par tiem 40, tieši otrādi, jums abām ir taisnība.. Lai cik bēdīgi tas neliktos.. Drēbes mums visiem vasaras gaitā ir sagādātas. Apavi vēl palikuši puikām, kam, iedomājies -pa vasaru par mazu palikuši :D

Ieva 24. augusts 2015 15:11

Inga, ar 40 noteikti ir par maz :) Es gan neesmu skaitījusi un nemaz to nevēlos darīt, lai nebojātu garastāvokli :D Uz šo brīdi par biksēm zēniem vien jau ir iztērēti ap 45 naudiņām. Tā kā jaunieši apavu izvēlē nepiekrīt mums, tad tos viņi iegādājas par savu sakrāto naudiņu. Kancelejas preces vēl tikai dosimies pirkt, materiāli interešu izglītībai arī vēl, tad nu plānoju, ka vismaz kādi 50 eiro aizies.