DISKUSIJA: Kā pavadījāt ģimenes dienai veltītās brīvdienas?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Jā, laiciņš nebija diezcik skaists, ik pa laikam lija lietus un saulīte slēpās aiz mākoņiem. Un tomēr - pasākumiem bagātas brīvdienas!

Rimi bērnu maratons, izskrējušies arī pieaugušie šajās brīvdienās! Mājsaimnieču olimpiāde, Traktoru dienas Bauskas pusē, Muzeju nakts visā Latvijā - kas nu kuram.. Un tā varētu turpināt! Jā, paguvām paķert arī brīvdienu sajūtu laukos, cepot desiņas un gaļu uz grila.

Kā jūs pavadījāt šīs brīvdienas kopā ar ģimeni?

Es gribu izmantot izdevību un nosūtīt sveicienus caur portālu 8 (!!!) bērnu māmiņai no Jelgavas, kas arī piedalījās Mājsaimnieču olimpiādē t/k "Spice"! Patiešām radoša, pozitīva un iedvesmojoša sieviete!

Gaidu jūsu priecīgos komentārus!

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
IlvaV 18. maijs 2015 16:11

Vieglāk uzrakstīt, kur nebijām:)
Sestdiena iesākās ar Leļļu teātra izrādes apmeklējumu (paldies šeit pat iegūtajai iespējai!), tad Dabas muzejs, kas mūs ievilka uz vairākām stundām. Vakarā, protams, Muzeju nakts pasākumi. Pārguruši un mazliet nosaluši, bet daudz redzējuši un izbaudījuši, devāmies mājup. Svētdien kārtojām skapjus, pie viena tēlojot stilistus:), bet vakarā ar riteņiem mināmies uz rotaļlaukumu, kur pavadījām vairākas stundas. Kad jau pavisam sāka krēslot, braucām mājās, lai sagatavotos jaunajai darba nedēļai. Nedēļas nogale bija tik tiešām brīnišķīga!

IneseČ 18. maijs 2015 11:52

Mēs nedēļas nogalē pabijām gan Mājsaimnieču olimpiādē, gan pie reizes apciemojām sen neredzētus draugus, gan arī pabijām uz vietējo Rāpošanas čempionātu :). Muzeju naktis šogad neapmeklējām, jo mājās atgriezāmies ļoti vēlu un visi jau bijām pārguruši no piesātinātās dienas.

Ieva 18. maijs 2015 10:53

Nedēļas nogale brīnišķīga - piektdienas vakarā cirka izrāde Arēnā Rīga (noskatījāmies gan tikai pusi, jo apnika), sestdiena pa māju, rīkojot drēbju pārcilāšanu un ļaujot bērniem saģērbt mammu pa savam ( tuvāk var palūkoties http://www.maminuklubs.lv/mazulis/sadi-es-noteikti-izietu-ari-ielas-262800/ ), pus vēl pirtiņa vakarā; svētdien devāmies ciemos pie mazbērniņiem. Ļoti jauki, tikai mazliet garastāvokli nobojā nu jau otrā dēla pusaudžu vecuma sākums, kas atkal liek lauzīt galvu kā un ko, lai mājās nebūtu kašķi, nesaskaņas un rāšanās|-)

māmiņa_Iveta 17. maijs 2015 22:47

Mums arī piepildīta šī nedēļa! 15. maijā, Ģimenes dienā, manai jaunākajai dūdiņai palika trīs gadi, tad mazās svinības ģimenes lokā, apmeklējām arī svētku pasākumus pilsētā gan piektdien, gan sestdien, mazliet paķērām Muzeju nakti un tad šodien man pašai 10 km skrējiens un tad skrējiens uz meiteņu dejošanas sezonas noslēgumu. Skaista, piepildīta nedēļas nogale!