DISKUSIJA: Kā pavadījāt brīvdienas pirms skolas gaitu sākšanās?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Skola sāksies jau pirmdien. Jā, droši vien, ka šajā dienā visi skolēni vēl netiks noslogoti ar mācību vielas apguvi, smagu somu stiepšanu uz skolu un atpakaļ un tā tālāk.. Un tomēr - vasaras pēdējās brīvdienas ir klāt!

Kā tās pavadīsiet kopā ar bērniem? Vai darīsiet ko īpašu? Vai varbūt - ļausieties pēdējam vasaras ceļojumam, ekskursijai vai kādam citam kopīgam vasaras piedzīvojumam?

Vēl var pagatavot kaut ko īpašu, nu - tā teikt, atvadoties no vasaras!

Un pirmdien, tad jau svētku drēbes mugurā...

Kādi ir jūsu brīvdienu plāni?

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ieva 29. augusts 2014 22:24

mēs dosimies nosvinēt dažas nenosvinētas augusta vārda dienas:D Vairāk tomēr svinēšana sanāks pirmdien, māsas meitiņa sāks skolas gaitas, tad nu pēc svinīgā pasākumā savā skolā, dosimies ciemos pie lielās pirmklasnieces. Mums ir tradīcija, ka 1.septembrī nosakām kādu summiņu un ejam uz veikalu, lai bērni var izvēlēties sev dāvaniņu un tad uz kafejnīcu. bet nu pēdējā laikā, vismaz Rīgā, visas kafejnīcas pilnas, tad nu nolēmām šogad paši savās mājās veidot svētkus. Lai visiem radošs un viegls mācību gads!

māmiņa_Iveta 29. augusts 2014 00:49

Mums ir paredzēta mazā vasaras noslēguma bērnu ballīte. :) Bet īstenībā tas tāpēc, ka pa vasaru atsevišķi uz svētkiem ciemiņus neaicinājām, svinējām klusi svētkus, tad nu tagad meitenēm ļāvu izvēlēties draudzenītes, ko aicināt, un nosvinēsim gan svētkus, gan vasaras izskaņu. Ļoti ceru, ka saulīte spīdēs vairāk nekā šinīs dienās. :) Stress pagaidām daudz ar visu organizēšanos, jāpārplāno, jāizdomā atkal citādāk, bet ceru, ka saorganizēsimies un būs jauks piedzīvojums visiem!

Un svētdien ceru, ka tiksim pasēņot - skatos, cik daudz visi salasījuši sēnes un man tā marinētas sēnītes gribas!