Brīvdienu plāni, to NErealizācija. Un kā jums gāja pagājušajās brīvdienās?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Vispār ļoti labi kopā izklausās - Ģimenes diena un Muzeju nakts ;) Lai gan Ģimenes diena kalendārā kā svinamā diena bija 15.maijā, daudzās pilsētās un pašvaldībās šai dienai veltītie pasākumi bija tieši sestdienā, 17.maijā, tāpat kā Muzeju nakts. Muzeju nakts šogad bija ar īpašu tematiku - dzintars! Rīgā muzejus gāza otrādi, tā teikt, bet par citām pilsētām īsti nezinu.

Bijām ar Marisu ieplānojušas foršu dienu pavadīt divatā, viņas pirmsskolas izglītības iestādē ļaujoties Ģimenes dienai veltītam piknikam, sportiskām izdarībām un vēl šim tam. Sagatavojušās bijām brangi. Piknika trauciņi, ēdamais, našķīši, dzēriens.. Pat izrunājām, ko vilksim mugurā, un puišiem ļāvām braukt atpūsties citā virzienā kopā ar ZAZCLUB.LV, kas arī rīkoja vienu foršu pasākumu.

20140519083127-83176.jpg

20140519083146-86770.jpg

Un še tev, mostamies, un iesnainā Marisa galīgi karsta.. Temperatūra virs 38, skrējiens uz aptieku pēc zālēm un cerība, ka varbūt, varbūt līdz tiem "pirms desmitiem" viss kā ar roku būs atņemts. Nekā. Tā arī nogulējām abas visu dienu mājās. Šodien jā, tiktiešām - kā ar roku viss atņemts, un Marisa jūtas ļoti labi. Prieks, ka vismaz ģimenes puiši ir ļoti labi izklaidējušies! :)

Bet kā jūs pavadījāt Ģimenes dienu un Muzeju nakti?

Kurp devāties kopā ar ģimeni? Kādus pasākumus baudījāt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
INGA_DZĒRVE 20. maijs 2014 09:25 Agnese.A

Es arī ļoti, ļoti gribētu uz Ceriņiem, un abiem bērniem 22.maijā vd, nevaru saprast, kā lai darās, pa nedēļu īsti nekāda svinēšana, bet brīvdienās mājās te notiks šādi tādi remontiņi

Agnese.A 20. maijs 2014 08:59 INGA_HARTIKA

Nu, mums šonedēļ ir 2 ekskursijas, 3 koncerti, 2 vārdadienas, 2 teātra izrādes, plus parastās ikdienas aktivitātes. Un ir doma svētdien braukt uz Dobeli ceriņus lūkot :)

MieraVējos! 19. maijs 2014 23:16

Ģimenes dienu pavadījām mājās,Toties muzeja nakti-Ugunsdzēsēju Depo,kurā ieskrējām uz 5 minūtēm,kuras parvērtās 2,3 stundās!
Bērniem patika!Bet Es nonācu pie secinājuma,ka ugunsdzēsēja forma minūtes laikā nevaru apģērbties :D

INGA_DZĒRVE 19. maijs 2014 20:23 Agnese.A

Mums trešdien priekšā deju koncerts Marisai, man laikam satraukums ir vienīgajai :D Specdienestu mašīnas maniem arī būtu patikušas, to es varu teikt 100% :) Jums tāda kārtīga, darbīga, forša diena bijusi ;)

Agnese.A 19. maijs 2014 13:02

Saldū notika Saldus novada svētki. Diena iesākās 9os no rīta ar jušanu līdzi māsai deju koncertā, turpinājās ar svētku gājienu, saldējuma kokteiļeim, dažādu specdienestu mašīnu izložņāšanu, cukura vati, piepūšanajām atrakcijām, bērnu spiedzieniem par došanos uz Hesburger un beidzās ar ģimenes velobraucienu, kur atpakaļceļā vēl "noķērām" daļu no moču parādes :)