DISKUSIJA: Kādas dāvanas šogad svētkos tiks jūsu bērniem?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Katru gadu Ziemassvētki ir tas laiks, ko bērni gaida ļoti, ļoti, ļoti, jo zin - tie būs ne tikai interesanti svētki, kuros priecāsimies visi kopā par izpušķoto eglīti un ēdīsim svētku vakariņas, bet tie ir arī svētki, kuros katrai mazai sirsniņai tiek pa kādai dāvaniņai.

Līdz šim vienmēr esmu centusies realizēt bērnu izteiktās vēlmes, iegādājoties un zem eglītes liekot tās lietiņas, ko bērni vēlas vairāk par visu. Paldies Dievam, manējie nav mantrausīgi, katru gadu pietiek ar vienu, lielāku lietiņu, un viņi zin - Ziemassvētku vecītim jāapciemo katrs bērns, un katram jāpriecājas par to, ko tad vecītis atnesis. Nekad neviens nav prasījis mega dārgas dāvanas, vai arī kaudzi ar dāvanām, kas svētku vakarā tiktu atplēstas un izsvaidītas.

Artusa vēlmes vēl svārstās, sākam gatavoties vēstules rakstīšanai vecītim, tāpat arī lielajam bērnam vēlmes vēl svārstās. Vienīgi Artuss ir izteicis, ka varētu vēl gribēt kādu tur rotaļu runājošo putnu, savukārt, Marisa negribot nekādas rotaļlietas, vien princeses kleitu.

No iepriekšējo gadu pieredzes zinu, ka daudziem tiek arī jauni telefoni, datori, planšetdatori. Mēs pirms laika mazliet ietaupot, vienu planšetdatoru uz visiem esam nopirkuši. Tā būs svētku dāvana VISIEM kopīga un no vecākiem, bet kvēlākās vēlmes būs jāizpilda Ziemassvētku vecītim :)

Kādas dāvanas šogad svētkos tiks jūsu bērniem?

FOTO no personīgā arhīva 2012.g.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Agnese 5. decembris 2014 17:49

Tā kā manējiem grāmatas, krāsojamās darba burtnīcas, visādi knibuļi, knabuļi, attīstošas spēles, mantiņas, saldumi utt.. ir ikdiena, jo man patīk iepriecināt viņus ne tikai svētku dienās vai Ziemassvētkos vienreiz gadā, bet arī ikdienā, tad arī līdz ar to Ziemsvētku veča maisiņā tās nav primārās lietas, ko viņi tur gribētu redzēt. :) Kamēr vecākā meita uzrakstījusi, ka grib, lai galvenais Ziemssvētku vecis svētkos ir priecīgs :D (jo labs garastāvoklis ir visa pamatā, lai svētki būtu izdevušies :D ), tikmēr dēls, piemēram, ļoti gribētu zem eglītes atrast zemessardzes formu, bet viena no dvīnēm friziermeistaru manekena galvu, lai var izpausties friziermākslā uz uh un ah. ROFL Un ar katru gadu tās manu bērnu vēlmes kļūst arvien radošākas (tā teikt, ābols no ābeles tālu nekrīt :D ).

Varavīksne 5. decembris 2014 17:07

Mūsu bērni sarakstīja/sazīmēja vēstules, kā jau kurš prot, tajās ir diezgan plaša dāvanu izvēle, ideju pietiks gan mums, gan omēm. Jāsaka, ka vēlmes ir diezgan pieticīgas - puzles, drēbītes lellei, gredzentiņš, krelles, helekopters, burbuļi, traktors, grāmata, florbola bumba, baloni, laikam viss:) Mums ir liels dāvanu maiss, kurš svētku rītā stāv zem eglītes. Līdz Ziemassvētkiem mums ciemos katru nakti nāk rūķi un liek cepurēs (piekarinātas pie durvīm)pa mazam gardumiņam. Vecākais dēliņš jau gan ir izaudzis un vairs netic, bet mākslinieciski mums piespēlē, lai maziem prieks :)

MieraVējos! 5. decembris 2014 16:28 sirsnina

Sveiciens no Zobu fejas-(Y)

sirsnina 5. decembris 2014 16:07

Godigi sakot Ari maniem berniem velmes nav lielas.esmu cetru bernu mamma un vienmer censos izpildit vinu velmes. Tris lielakie berni(7.,5.,4gadi)velas kadu krasojamu gramatinu,zimulisus vai flomasterus,blocinu kur zimet.ka lielakie berni saka,ja vecitim vel atliks naudina tad lielakas meitas Prada lelli un puika kadu mazu masiniti;) mazajai meitinai ir tikai gadins,ta ka ta vel isti nemak runat tad bus jadona Ko pirkt,Lai gan vinai loti patik-kaki un auvas,tad jau zinas Ko pirkt:) un protams Ari mammas saldumu pacina.tikai taja pacina es lieku maz joncas,vairak auglisus un ka katru gadu,kad man jau Tada ka tradicija ir es saldumu pacina katram bernam ielieku zobu tablesu karbinu,tas taka sveiciens ziemassvetkos no zobu fejas:))

MieraVējos! 5. decembris 2014 15:31

Ņemot vērā ieprieksējo gadu pieredzi-dažas dāvanas vecītis ir jau sagādājis!Dēlam tas būs helikopters uz pults,meitukam rozā plīša ponijs no m/f "My little pony".Tiesa gan mazākajam dāvaniņa vēl nav,bet tā noteikti būs.
Kā vienmēr Ziemassvētku rītā mazos zem eglītes bez Salaveča sagādātajam dāvanām gaidīs mammas veidotās saldumu paciņas.Kā arī maza dāvaniņa no manis un vīra-apgleznota krūzīte!
Mobilais telefons dēlam ir,bet par to intrese pazuda jau pēc pirma mēneša,līdz ar to datori,plansetes mums nav aktuāli,vismaz pagaidām.

INGA_DZĒRVE 5. decembris 2014 14:39 ilze.lipska

Ai, kādi malači, man vienmēr patīkami noskatīties uz bērniem, kas priecājas par katru lietiņu, ko viņiem uzdāvina :)

ilze.lipska 5. decembris 2014 13:07

Manejie Ziemassvētku vecītim piedāvā ļoti plašu izvēli, planšetes gan tur nav, bet kopumā - vēstulē sev atradīs kaut ko katrs vecītis, vienalga kāds būtu viņa maciņa biezums.