DISKUSIJA PAR ĢIMEŅU ATLAIDĒM: Ģimene ir tikai 2+2?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Kāpēc vispār par to aizdomājos? Es par tādu tēmu domāju jau labu laiku, jo ik pa brīdim no mammām dzirdu stāstiņus par to, ka tādā vai citādā izklaides iestādē bērniem, muzejā un vēl šur tur, ir labas atlaides ģimenēm, izņemot, ja ģimenē ir vairāk kā 2 bērni.

Nupat kā vakar Twitter kontā ienāca no vienas mammas dusmīga ziņa par to, ka viņai ar 3 bērniem par trešo bērnu ir nācies maksāt tādu pašu biļeti kā pieaugušajam vienā izklaides vietā, jo viņai šajā vietā biļešu kasē piedāvāta ģimenes biļete 2+2, kas, savā ziņā, norādījis, ka "trešais lieks".. Biļete nopirkta, bet rūgtums tomēr palicis. Kāpēc nevar piemērot atlaidi arī tam trešajam bērnam?

Un šis jau nav vienīgais tāds gadījums. Vispār, būtu taču jauki, ja šie ģimeņu piedāvājumi būtu vai nu vienoti, sākot tad no šiem diviem bērniem, vai arī "ģimenes modelim nr.1", attiecīgi 2+2, un atlaides "ģimenes modelim nr.2", kur, attiecīgi būtu padomāts par ģimenēm ar 3+ bērniem.

Vai arī jums ir nācies dzirdēt par atlaidēm, kas piemērotas tikai ģimenēm, kurās ir 2 bērni?

Parunāsim!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Agnese 21. maijs 2014 15:25 domellu3

Tas tāpēc, ka uzņēmējs jau nesponsorē ģimeni kā tādu visās plašajās tās izpausmēs un formulējumos ;) , bet ir iecerējis konkursa balvai konkrētu summu, vai citās atlaidēs ko tērēt, tad nu šo summu smuki prezentējis un nosaucis pēc saviem ieskatiem. Ja tā ir Disnejlenda, tad viņš rēķinās, ka tie, piemēram, būs 800 eiro (summiņu sadalot uz 2+2) un akcija tiek palaista. Nu diezgan absurdi būtu tā, ka tā vietā kāds sagribēs braukt 12 cilvēku kompānijā, un sitīs kāju pret zemi tikai tāpēc, ka viņuprāt ģimene ir tieši tik liela un ne vairāk ne mazāk, lai sponsorē.:) Ir taču feini, ka tādas akcijas un atlaides vispār kāds uzsauc un piedāvā, jāsaka - PALDIES PAR IESPĒJU, nevis jāuzpūšās par to, ka nedod vairāk. ;) Katrs var formulēt ģimeni kā vēlas, citam tas būs 1+1, citam 2+2, citam 1+5 utt.. Vai tapēc mēs te kāds varam iebilst, ka cita ģimenes formulējums ir nepareizs, jo mūsējais redz' atšķiras?

domellu3 21. maijs 2014 13:38 Agnese

Nu jā, tā jau būtu, bet tad kapēc var būt 2+2, bet 2+3...4...5...6...7...
Vai tad ģimene ir tikai ar diviembērniem?!
Sanāk nedaudz aizvainojoši.

Mūsu ikmēneša izklaide ir kino apmeklējums. Braucam uz Multikino un tur ir tiesi tas pats. Ģimenes biļete ir 2+2.

Runa iet par to,ja ir ģimenes biļete, tad, kapēc tā nevar būt ģimenes biļete?
Vai pārējie bērni nav pie ģimenes?!
Tad varbūt netaisam vispār tādas ģimenes biļetes. Vienlīdzība un miers.

Agnese 20. maijs 2014 20:01

Dāvinātam zirgam zobos neskatās, tā teikt.;) Katra balva un atlaide ir uzņēmēju kompliments klientiem un neredzu par ko tur sašust, ja tiek dota iespēja, papildus ikdienas pirkumiem vai izstādes/koncerta/muzeja apmeklējumam iegūt kādu bonusiņu!(F) (F) Es šādus bonusus uztveru kā patīkamu pārsteigumu un neienāk pat prātā pukstēt, ka netiek dots vēl vairāk.:D:D Ir tak' feini, ja 6 pilnu biļešu vietā ir dota iespēja iegādāties arī kādu lētāku.(Y) Nav jau uzņēmēju pienākums apgādāt un sponsorēt klientu izklaides un pirkumus. :)

INGA_DZĒRVE 20. maijs 2014 15:13 Ketnisa

Vispār jā, tev taisnība, es nezinu, kā šogad, bet iepriekšējā gadā dzirdēju arī par Tallink ceļojumu biļetēm ko līdzīgu - nu tā kā balva visai ģimenei, bet attiecīgi, tad ģimene bija šie te 2+2.

Ketnisa 20. maijs 2014 13:57

Es pirms kāda laika "sacepos" par 2+2, tas gan nebija par atlaidēm. "Prismā" bija izloze, kurā varēja laimēt ceļojumu uz Disnejlendu ģimenei (2 pieaugušajiem un 2 bērniem). "Sacepos" par to, ka tur tā lieta, tas nav nopirkt kino biļeti par dažiem eiro. Ja ir šāds ceļojums, iespējams lidmašīnas biļetes jau ir rezervētas un arī, ja gribētu samaksāt vēl vienam bērnam par šādu ceļojumu (lai visa ģimene varētu braukt), vai tas vispār būtu iespējams? Tāpēc, manuprāt, šāds pasākums diskriminē daudzbērnu ģimenes. Manuprāt šobrīd t/c "Rīga Plaza" ir līdzīga akcija.

INGA_DZĒRVE 20. maijs 2014 10:03 Ieva

Jā, tas gan ir forši, ka sāk jau no 1 bērna, galu galā, ģimeni jau izveidojam mēs - divi pieaugušie un tad radām vismaz vienu bērniņu :)

Ieva 20. maijs 2014 09:36

Jā, daudzās vietās ģimenes biļeti sastāda vecāki un divi bērni. Mums pagaidām nav bijis jāžēlojas, jo kamēr meitenes vēl mazas (salīdzinoši), tad tiek visur par velti vai arī par mazām naudiņām. Starp citu svētdien apmeklējot Vasiļjeva izstādi par 70to gadu modi Lietišķās un dekoratīvās mākslas muzejs patīkami pārsteidza - tur ģimenes biļete ir 1/2 pieaugušie + 1 līdz 4 bērni. Jauki:)

ilze.lipska 20. maijs 2014 09:34

Kaut kur esmu manījusi, ka ģimenes biļetes atšifrējums ir - divi pieaugušie un visi ģimenes nepilngadīgie bērni, bet nu reti. Parasti ģimenes biļete skaitās 2+2. Pārējiem jāpiepērk biļetes klāt,

INGA_DZĒRVE 20. maijs 2014 09:20 Agnese.A

Oo, tur arī šitā ir? Nu jā, es jau tikai ar diviem esmu bijusi: es viena + divi bērni.

Agnese.A 20. maijs 2014 08:56

Nevis atlaides piemēro tikai ģimenei, kuris ir 2 bērni, bet nākamajiem bērniem jāpērk klāt bērna biļeti par parasto cenu. Bet tik un tā sanāk lētāk, ja daļai ir ģimenes biļete. Nesen Forum cinemas šito pārbaudījām.