Izsapņotais bērnu skaits, dzimums un realitāte. Kā ir jums?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Es jau agrāk esmu teikusi - vienmēr esmu gribējusi būt par 4-5 bērnu mammu. Attiecīgi, līdz tam visam arī esmu nonākusi. Smieklīgi, bet kādos tik veidos kādreiz nezīlējām ar bērnības draudzenēm viena otrai - cik tad nu bērnu kurai būs. Ar gredzenu, adatas un diega palīdzību, tad arī vērojot dzīves līnijas uz plaukstām.

Kad labu laiku netikām pie pirmā bērniņa, domāju, ka nav lemts, un nekādai tur zīlēšanai neticēju. Un tomēr - sapnis par vecāko dēlu piepildījās. Visai ātri sapratu, ka gribu arī meitiņu, pie tam - ar nelielu vecuma starpību. Un tā nu kļuvu par "komplektācijas" mammu: dēls un meita. Kas var būt labāks par to?

Tālāk es jau vairs nedomāju, kas varētu būt trešais vai tālākā nākotnē - ceturtais. Līdz USG uzzināju šī gada sākumā, ka gaidāmi DIVI bērniņi. Vēl mazliet vēlāk - ka tās būs meitiņas. Priecājos, un jutu - sapnis par bērnu skaitu būs piepildījies. Tāpat arī par diviem vecākajiem: dēlu un meitu.

Un te ar vienu vidusskolas laikā iegūtu draudzeni smējāmies par zīlēšanu. Kaut kā tā tēma aizgāja, un es viņai stāstīju, ka man ir bijis, ka izzīlē - būs tikai viens bērns: dēls. Vēl pēc laika, ka būs divi - gan dēls, gan meita. Attiecīgi, ticība bija zudusi tādām muļķībām. Ne velti jau rindkopas sākumā rakstīju "smējāmies par zīlēšanu". Bet te viņa stāsta, ka tam, kam vien viņa esot "skatījusies ar adatu bērnu skaitu", tam viss esot sakritis. Protams, aiziet, pārbaudam šoreiz atkal man. Un, velns, parāvis! Viss sakrīt. 4 bērni, pirmais dēls, nākošās 3 - meitas!

Tā nu mani sapņi attiecībā uz bērnu skaitu un dzimumu, ir sakrituši ar realitāti. Kā ir ar jums?

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kadrija 23. jūlijs 2014 00:03

Man ir tie ko gribeju pamisus.
skolas laika ar adatu ari paradija precizi, tik tad pasmejos, jo 5 tiesam neplanoju

Ilzhukinjs 16. jūlijs 2014 17:20

Apzinātā vecumā gribēju divus bērnus, bet ar mazu gada starpību. Atceros, ka man bērnībā vienreiz jautāja cik bērniņus es gribētu, es nevilcinoties pateicu, ka 6 (mazliet vēlāk aizgāja uz smadzenēm, ka man taču viņi visi būs jādzemdē, tad gan vairs negribēju tik daudz bērnu). Pagājušo gad vienā pasākuma man pēc plaukstas izzīlēja (pec kaut kādām rievām), ka man būšot 9 bērni. :D

ilze.lipska 15. jūlijs 2014 23:08

Šīs "komplektācijas" sakarā kādas pāris reizes saskāros ar neizpratni - priekš kam jums trešais - jums taču ir gan dēls, gan meita. Hmmm... tiešām tās daudzbērnu ģimenes parasti rodas no tā, ka nevar tikt pie kārotā dzimuma bērna? :D