Kā jūsmājās ar gripu, saaukstēšanos?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Mums atkal ir iesācies, tā teikt, otrais vilnis. Marisa nenormāli klepoja, pie tam, ļoti ilgi, un ar visiem ārsta apmeklējumiem, zālēm un visiem iespējamiem ieteikumiem. Bet jāatzīst, nomainot sīrupu, viss mainījās. Nākamais trieciens - Artuss veselu nedēļu pavadīja slimnīcā, bija 39.9 temperatūra, kam pēcāk pievienojās arī klepus un deguna blakusdobumu iekaisums, un, kā slimnīcā atklājās, sliktajām analīzēm, kādas laiku pa laikam ir jau divu gadu garumā pēc lielākām temperatūrām, ir savs cēlonis... Par to gan pašlaik nevēlos runāt, kamēr diagnozes vēlreiz nav apstiprinātas pie citiem speciālistiem.

Nu lūk, un tad mums pievienojās ģimenes lielais bērns ar klepu un jā - dvīnītēm atkal laringīts..

Lieki piebilst - katram tika izrakstītas pilnīgi citas zāles, jo katram cita diagnoze. Maciņš uzdāvināja aptiekām vairāk kā 100 eiro tikai par zālēm vien. Bet ne par to bēda, galvenais, lai bērni veseli, vai ne!?

Un tagad, pavisam oficiāli, Latvijā iesākusies gripa. Arī no tās izvairīties ir grūti, lai gan - bērndārzos bērnu aizvien mazāk.. Daudzi slimo.

Kā jūsu mājās iet bērniem tagad ar slimošanu iet? Jūtat?

Vai varbūt izdodas pasargāt savējos?

Veselību vēlot,

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ruuta 21. janvāris 2015 09:00

Turaties!
Mums lielie pagaidām veseli (viens gan pirms laiciņa izslimoja kaut ko līdzīgu gripai samērā vieglā formā), maziem kopš vakardienas ir iemeties kaut kāds kakla-deguna vīruss. Bet mēs jau krietnu laiku pieturamies pie homeopātijas. Esam atraduši uzticamu homeopāti un vispār pa šiem gadiem esmu jau daudz maz atkodusi, kas kurā situācijā no graudiņiem palīdz, tā ka homeopāti apmeklējam tikai tad, kad nu galīgi man nervi vairs netur. Un jā, katru dienu dzeram smiltsērkšķu sulu ar medu.

cecii 20. janvāris 2015 16:51

Mūsmājās slimo visi 3 bērni, bet uz maiņām, kā viens beidz, tā otrs sāk. Ir gan gripa, gan bronhīts, gan elpceļu vīrusi. Esam homeopātijas piekritēji, aptiekā tik jūras ūdeni degunam nopērkam.

Ieva 20. janvāris 2015 14:14

Mīļā, turies!
Mūsmājās pagaidām mierīgi, ja neskaita, ka pati esmu uz slimības lapas ar gripu; bet nu tāda viegla man tā ir:)
Jā, daudz tējas, šķidrums ir arī mūsu ārstēšanās līdzeklis. Vēl manējie pagaidām glābjas ar dzērveņu, medus un ķiploka maisījumu - karotīte dienā dara brīnumus, vismaz pagaidām:)

MieraVējos! 20. janvāris 2015 13:40

Mani trīs,ar diennakts starpību nolikās ar T 39,6 Pirmais bija Markuss,Viņš saslima sestdienas vakara,svetdienas vakarā T jau bija pazudusi,toties Adelai un robertam momentali uzleca uz 39,7.Paldies Dievam arī Viņiem pēc diennakts viss pārgāja!
Vienīgie medikamenti ko lietojām bija JuniorAngin sūkājamās tabletītes Markusam,jo Viņam kakliņš sāpēja.Un Hedelix sīrups,ko devu Visiem trim.Kā arī daudz,daudz šķidruma-sulas un tējas!
Starp citu,iesaku Brontex zaļu tējiņu bērniem nopirkt!Lieliska!

Varavīksne 20. janvāris 2015 12:29

Visiem vēlu veselību! Turamies mazie un lielie!(hug)

Varavīksne 20. janvāris 2015 12:24

Mums visi trīs šodien palika mājās. Vecākiem ir iekaisis kakls, mazākajam aizsmakusi balss. Ceru, ka ar to arī beigsies, nebūs nekādu saasinājumu.