Kā pagūt, ja visiem pasākumi, koncerti, sapulces vienā dienā?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Un tā, pilnīgi iespējams, var gadīties droši vien jau katrā daudzbērnu ģimenē. Es iedomājos jau svētku pasākumus, koncertus skolās, dārziņos un domāju - velns, ko darīšu, ja visiem vai lielākajai daļai vienā dienā? Un nevienu mazo vai lielo sirsniņu negribas pievilt ar to, ka neesmu klāt..

Tā man pagājušā nedēļā bija viens tāds kārtīgs izturības pārbaudījums. Vienā dienā bija jāskrien gan pie ģimenes skolnieka uz skolu, lai parunātu ar viņa klases audzinātāju, gan pēc pusstundas bija jābūt pie manas meitiņas Marisas bērnudārzā uz individuālajām pārrunām - sapulci, un tad jāpagūst bija atskriet mājās, paķert ko ēdamu un tālāk jau - uz dejošanu manam dēlam Artusam, un uzreiz pēc dejošanas - vecāku sapulce viņa grupiņai dārziņā. Šur tur jau sanāca drusciņ aizkavēties, bet visur pabiju.

Kad sēdēju mašīnā un ar bērniem braucu uz mājām, domāju - nu vāks, šitā sakrist vienā dienā, un vēl taču man darbs un mājas pienākumi.. Izkāpu no mašīnas priecīga: JĀ, man tas viss izdevās, izdevās visu saplānot gandrīz pa sekundēm, bet nogurums bija tāds, ka vienīgā doma, kas ripinājās pa galvu: un ko darīsim, kad būs klāt vēl mazās peciņas? Jāpasmaida!

Protams, vēl vairāk iesaistīsies tieši mazo dvīnīšu tētis un pa abiem mēs visu laiku tiekam galā, jo nav jau pirmā diena, kad dažādas bērnu lietas, ārstu apmeklējumi iekrīt vairākiem bērniem vienlaikus un tieši tad, kad mums abiem jāstrādā.

Kā jūs sakārtojat, piemēram, bērnu svētku pasākumus, koncertus, vai vienmēr uz visiem pagūstat? Kā rīkojaties, ja netiekat uz kādu? Ko ņemat talkā?

Varbūt uz kādu pasākumu var sūtīt bērnu tēti, krustmāti, savu draudzeni, kas visu sabildē un safilmē.. Kāda ir jūsu pieredze?

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Agnese.A 14. maijs 2014 15:25

Un nav nevienam traģēdija, jo vīra meitai ir svarīgi, lai tētis atnāk, manējai - lai es. Satrp pārējiem vēl nav sanācis "sadalīties" :)

Agnese.A 14. maijs 2014 15:25

Mums ir gadījušies Zsv.pasākumi vienā dienā, bet ne vienā laikā. Dalām ar vīru, kur kurš ies.

MieraVējos! 10. maijs 2014 23:13 marakenigsvalde

Atgadījums:
Mana mamma nevarēja nu nekādi paspēt uz manas māsiņas Māmiņdienas pasākumu,aizgāju Es-Un,ziniet ko mana mazMāsiņa darīja mammas vietā ieraugot mani ?Viņa sāka raudāt,gauži,gauži .....Un tad Es sapratu,lai vai kas-Es vienmēr būšu bērniņa pasākumā,hotc atlaižot ,mani no darba!

MieraVējos! 10. maijs 2014 23:11

Man ar maniem bērniem šadi,ka mamma nevar kur paspēt nav gadījies-Bet iz manas bērnības-ik reiz ĻOTI,ĻOTI (!) pārdzīvoju,kad mana māmiņa neatnāca uz manu pasākumu,bet savā vietā atsūtīja kādu citu,no malas.....
Pati-dēla pirmajā bērnudārza gadā,vadītājas noliku fakta priekšā-Vai nu Es tieku uz bērna pasākumu,vai-rakstu atlūgumu!!!

Ilzhukinjs 10. maijs 2014 21:52

Ir sagadījies. Tad nu talkā nāk vīrs. Ar bažām gaidu pirmo septembri. Tur gan vajadzēs ko padomāt, jo jabūt būs vienlaicīgi trijās vietās.

Ieva 10. maijs 2014 18:55

Man nav vēl sagadījies, ka sakrīt. Meitenes iet vienā b/d, tāpēc tomēr katrai grupiņai pasākumi atsevišķos laikos. Puišiem arī dažādi koncerti, bet tā kā pati mazliet piedalos to organizēšanā, tad saplānoju, lai nesakristu;)
Par sapulcēm īpaši neiespringstu; uzskatu, ka neskaidrībad vislabāk izrunāt individuālās sarunās, kuras protams var saplānot tā, lai tiktu.

Agnese 10. maijs 2014 08:51

Līdz šim esmu lieliski tikusi galā ar savām Matrixa un Emulatora spējām.:D:D Ir gadījušies pat 5 pasākumi vienā dienā. Kā uzspēju? - Viss pateicoties lieliskam menedžmentam, labai automašīnai un orientēšanās spējām, radošai pieejai un izaicinājumu kārei.(F)(F) Turklāt, man patīk lieliskas un kvalitatīvas bildes, lai ir ko atcerēties, tāpat kā skaisti sapucēti bērni un tērpi, tā ka arī tas tiek vienmēr pagūts īstenot. Tā vienkārši ir dzīve.(party) Pieņemu izaicinājumus un metos tajos iekšā.(Y) Kādam citam dot padomus jau ir nereāli, jo mums katram ir savādāks skats uz dzīvi, dažāda rocība, pieredze, enerģijas un bateriju stāvoklis utt. utjp., ko viens paveic dziedādams, cits nevar realizēt pat pukstēdams.:D:D Man ir tāds niķis, ka pašai patīk būt visur klāt, visu redzēt, sajust, dzirdēt, it īpaši, ja runa ir par maniem bērniem un viņu pasākumiem, un tie vienmēr man ir pirmajā vietā. Arī bērni zin', ka esmu viņiem kā mūris un tā ir lieliska kopības sajūta, lai arī reizēm paskatoties uz dienas grafiku liekas - Eu.. nu beidziet.. to realizēt taču ir gandrīz vai neiespējami! :D Turam roku uz pulsa, darba diena atkal ir sākusies - PRIEKĀ!(F)