Kā tikt pie interesantām daudzbērnu ģimenes bildēm?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Esmu redzējusi visādas bildes, kur bērni uz grīdas ar kopā saliktām galvām un foto redzamas tikai sejiņas tuvplānā, tad vēl, kur visi nostājušies pēc auguma..

Bet vai ir vēl kādas idejas?

  • vienādas krāsas apģērbi visiem
  • vienādi aksesuāri visiem
  • interesantas foto pozas

Es zinu, ka jums tādas foršas bildes arī noteikti ir! Padalieties idejās, un, ja ir iespēja, pievienojiet kādu interesantu bildi arī komentāros!

FOTO avots>>

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
trijotne 7. jūlijs 2014 15:10

Mēs pēdējoreiz taisījām ģimenes fotosesiju pie Ievas Grīnbergas.
http://www.draugiem.lv/ievaphotography/gallery/#/ievaphotography/gallery/?pid=331876514
Meitenei ideju netrūkst. Katram piemēro savu.
Protams nav augstākā līmeņa profesionāle, bet mums patika ;)

Runājot par grūtniecības fotosesiju, tavā gadījumā ieteiktu pasaukt kādu fotogrāfi pie sevis uz mājām. ;)

INGA_DZĒRVE 7. jūlijs 2014 08:26 māmiņa_Iveta

Baigi foršas, pozitīvas un sirsnīgas bildītes :) Tā, kur ar spārniņiem, zini, pat neprasās redzēt sejas, tāda interesanta bildīte :)

Jā, es arī gribēju pēdējo šīs grūtniecības fotosesiju sarīkot, bet izskatās, ka nekas nesanāks. Nekur nevar kustēt.

māmiņa_Iveta 6. jūlijs 2014 01:21

Mēs esam izmēģinājušas visādi - gan fotografēt pašas, gan doties uz fotosalonu, jo man ļoti patīk tādas īpašas bildes, tāpēc mans sapnis ir kādreiz tikt pie laba fotoaparāta, lai var raisīt savas idejas un domas vaļā un iemūžināt skaisti tos mūsu īpašos mirkļus. Tomēr lielā mērā secinu, ka mums tās īpašās bildes ir tās, kas saistās ar ko īpašu - citiem no malas neliksies īpašas, bet manī vibrē, uz tām bildēm paskatoties, jo saistās ar ko īpašu - piemēram, kur gaidu meitiņas, kur mēs visas lasām grāmatas, jo tas mums ir no paaudzes paaudzē, pie ūdeņiem, jā, uz Ziemassvētkiem reiz fotografējāmies visas ar rūķu cepurēm un pēc augumiem, bet jaunākā ātri vien no savas cepures atbrīvojās un iekārtojās pa savam. :) Secinu, ka jo vairāk esam, jo grūtāk tās idejas realizēt, bet arī aizraujošāk! :) Noteikti gribu iemūžināt katru gadalaiku tā īpaši - ar pikošanos, peļķēm, rudens lapām u.tml.
Te bildītes - viena, kur likām fotoaparātu uz mašīnas un smējāmies par to, kā mēģināju pagūt kadrā - jaunākā vēl man bija puncī! Tad bildīte no saulaina vasaras vakara, kas bija tik skaists, ka jāņem fotoaparāts rokā (ir arī tāda, kur visas trīs ), un, jā, bildīte ar rūķu cepurēm, ko fotografējām pie fotogrāfes Lauras Krampes un arī ar spārniņiem. Man ļoti patīk vienkārši noskaņu bildes!

INGA_DZĒRVE 4. jūlijs 2014 16:24 Agnese

Opā, es pat neiedomājos, ka tā montāža! Es tādas lietas vienkārši neprotu, un jā, man arī patīk labāk NEMONTĒTI un NEŠOPOTI darbi, kuros viss sastāv patiešām no notvertā mirkļa.

Šodien ieraudzīju mammamuntetiem.lv portālā feinu video ar jaundzimušo foto idejām: http://www.mammamuntetiem.lv/v/?videoid=2500

Bet joprojām meklēju ģimeņu foto idejas. :)

Agnese 4. jūlijs 2014 08:19

Šī, tevis ieliktā bilde, ir fotomontāža.;) Katru ģimenes locekli nobildē studijā atsevišķi un tad samontē ar leijeriem kopā vienā attēlā. Fotokursos tādas esmu veidojusi arī es, bet man labāk patīk bildes dzīvajā, tā teikt, ņemt talkā statīvu (vai nu dažnedažādus tā atveidotājus (palodzes, koka zaru, pakāpienus, krēslus, atkrituma konteineru..utt.. :D )), taimeri un attiet.(Y)(F) Tā arī tapušas lielākā daļa mūsu ģimenes daudzās kopbildes.(party) Izdomāju kadru, sapucēju/saskaņoju visus, saveidoju fonu, izdomājam pozas, salieku savu aparatūru, nospiežu pogu un ielecu kadrā! Jautrs, amizants gan pats bildēšanās process, gan lielisks gala rezultāts un atmiņas gan no pasākumiem, gan dažādiem svētkiem utt..(F) Kādreiz devāmies bildēties arī uz saloniem, bet tagad kaut kā šos pakalpojumus neesam izmantojuši. Bilžu gan mums ir daudz un skaistas, zinātāji var ievērtēt draugos, nezinātājiem, lai pašiem skaistas bildes un atmiņas!!(party)(F)