Kādi ir reālie atbalsti Manai ģimenei?

MieraVējos!
MieraVējos!

Godīgi?Es joprojām nesaprotu par kādu atbalstu daudzbērnu gimenēm visi runā !Dzīvoju Rīgā,atlaides man nav nekādas- N-E-K-Ā-D-A-S!Jo-man,kā socialajā dienestā minēja vajag statusu "maznodrošinātā persona" .Lai iestātos dzīvokļa rindā daudzbērnu gimenēm-atkal pieprasa statusu plus vēl 5 gadus deklarāciju Rīgā!Lai saņemtu NĪN-nepieciešams,lai ar vīru esam deklerēti vienā adresē!

Iespējams,esmu ko palaidusi garām-Bet,mīļās mammas,tieši Rīgas-pastāstiet,kādus atvieglojumus Jūs ikdiena izmantojat un,kā pie tiem tikt!!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Evita33 18. jūlijs 2014 18:42 Ilze82

Galvenais uzrakstiet iesniegumu, to parastie iedod sociālais darbinieks, tur arī skaidri norādīts cik īsti ir ģimenē dzīvojoši cilvēki ar Jums, tieši Jūsu ģimene, vīrs, vai kopdzīves paryneris, ja ir un bērni.

Evita33 18. jūlijs 2014 18:40 Ilze82

Nu nevar skaitīt citu algas, ja kopā nedzīvojat, inets ir palasiet likumu. Piezvamiet uz Labklājības ministriju, pajautājiet vai atteikums ir pamatots. Ģimene ir atsevišķi dzīvojošas personas vai arī , ja dzīvo vienā mājā, bet ir atsevišķa saimniekošana. Mums mammu piem., rēķināja atsevišķi no māsas ar bērniņu, kaut dzīvoja vienā mājā, jo māsa pilngadīga un pati savā mājas pusē saimnieko un ēšana virtuvē ir atsevišķa, to soc. dienesta darbinieks tiesīgs pārbaudīt.

MieraVējos! 25. aprīlis 2014 18:28 Aniad

Runājot par NĪN-man atnāca vēstule ar aprēķinu,BEZ atlaides!Izrādas,ka lai sanemtu NĪN atlaidi man ir jadodas uz kautkurieni un jāraksta iesniegums!?

Aniad 18. aprīlis 2014 00:52 JānisK

Nu kādam kas dzīvo Rīgā šis nekustamā īpašuma nodoklis ir krietns atbalsts sevišķi tiem kas dzīvo centrā. Protams tie kas dzīvo tālāk, tiem šis atvieglojums nav tik svarīgs :)

Ilze82 16. aprīlis 2014 11:01

sveiki...man ir 3 berni,esmu vientuļa mamma.kad es gaju lūgt palīdzību sociālajam dienestam tad mani pasūtīja 3 mājas tālāk...jo man pieskaitīja vecaku algas un vēl māsu algas un pateica lai man palīdz ģimene,tas nekas ka es viena cīnos ar savu mazo algu un dzīvoju atseviski no vecākiem,un visu mūžu dzīvoju Rīgā..gāju uz rīgas domi uzināt kādi dokumenti ir vajadzīgi lai uztātos dzīvokļa rinda,bet tur pateica ka man ir jādabon maznodrošinātā status un tad man pienākas rinda uz dzīvokli...bet sociālaja dienestā nedod to statusu...es nedotu lielas ceribas uz Rīgas socialo dienestu...

MieraVējos! 7. aprīlis 2014 15:17 JānisK

Man Jums ir jautājums par Latvenergo.Šodien uzrakstīju,pajautāju par atbalstu fdaudzbernu ģimenēm uz ko saņēmu sekojošu atbildi :
Labdien,
No 1. aprīļa uzsākas jauns tarifu gads, un atbilstoši noteikumiem, sākas jauna Starta tarifa uzskaite, kad pirmajām 1200 patērētajām kilovatstundām tiek piemērots Starta, pārējām – Pamata tarifs. Lēmumu par to, vai varēsim piešķirt īpašus norēķinu nosacījumus, piem., daudzbērnu ģimenēm, būs iespējams lemt pēc uzņēmuma gada pārskata apstiprināšanas aprīlī.

MieraVējos! 7. aprīlis 2014 09:06 JānisK

Es nesapratu,jūsu jautājumu ...?

JānisK 6. aprīlis 2014 14:34

Tu kur dzīvo, kāds atbalsts? Par ko iet runa par nekustama īpašuma atvieglojumu 7euro un auto nodokļa atvieglojumu 15euro un tas par gadu. Nav atbalsta. Atbalstu es jūtu no Latvenergo un Dabas muzeja.

ilka 5. aprīlis 2014 10:02

Neesmu jutusi, ka valsts vispār domā par daudzbērnu ģimenēm, arī pašvaldībās tā ir. Mīļie, mēs esam valstij ekonomiski neizdevīgi. Izdevīgi paliksim tad, kad bērni būs izauguši un sāks maksāt nodokļus. Nav viss tik rožaini, kā vēlamies šeit parādīt, arī māmiņu kluba video. Man ir aizdomas, ka redzot reālo situāciju, mūsu bērni neizvēlēsies daudzbērnu ģimenes statusu.:(

Ketnisa 4. aprīlis 2014 12:13

Pagaidām vēl neizmantoju, bet atlaide, cik zinu, ir sabiedriskajam transportam (ja ir 3 bērni, tad 1 no vecākiem). Lai izmantotu atlaidi, ir jāpērk mēnešbiļete, pa vienam braucienam, manuprāt, atlaide nedarbojas.
https://www.rigassatiksme.lv/lv/biletes/bilesu-klasts-un-cenas/menesa-bilete-/

INGA_DZĒRVE 4. aprīlis 2014 08:17

Ļoti labs jautājums! Te ir par Rīgas atbalstu daudzbērnu ģimenēm: http://www.godagimene.lv/pasvaldibas/Rigas-pilseta/

Bet jācer, ka būs arī kādas mammas pieredze!