Kādi ir tavas daudzbērnu ģimenes iepirkšanās paradumi?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Protams, nevienam nav noslēpums - jo vairāk bērnu, jo vairāk izdevumu. Un attiecīgi, rodas jautājums - kā saplānot pirkumus tā, lai visiem viss būtu, un visi būtu priecīgi un laimīgi?

Kādi ir jūsu iepirkšanās paradumi?

  • Kā notiek rotaļlietu iegāde jūsu bērniem? Man pagaidām ir divi, gaidāmo dvīnīšu tētim - viens bērniņš, bet, kad visi 3 ir kopā, šaubu nav, ja iepriecinam, iepriecinam visus. Lielākas rotaļlietas tiek pirktas reti, izpētot akciju piedāvājumus.
  • Kā un kur iegādājaties apģērbus? Nav nevienam noslēpums, ka ļoti feinas drēbītes var dabūt lietoto apģērbu veikalos, ko izmantoju arī es. Tiesa - puikām ko atrast ir grūtāk, sevišķi "drēbju plēšamajā" vecumā.
  • Kā ar pārtikas un našķu iegādi? Mēs parasti daram tā - iepērkam pa lielam visu nedēļai, lai mierīgu sirdi varu gatavot vakariņas. Pa nedēļu piepērkam klāt, ja nu kaut kas aptrūkstas. Brīvdienās tad var iegādāties kādu našķīti gan sev, gan bērniem.
  • Kā atturaties no spontāniem pirkumiem?
  • Vai uz veikalu dodaties ar nepieciešamo lietiņu sarakstu?
  • Un kā ar bērnu ņemšanu līdzi uz veikalu? Man vislabāk patīk iepirkties vienatnē, mierīgi, nesteidzīgi. Bet, ja ir līdzi, tad pārsvarā tikai viens no bērniem, pretējā gadījumā, bieži vien nākas sarūgtināt jau DIVAS-TRĪS sirsniņas, kuras katru dienu droši var gribēt te Bakuganus, te Zirnekļcilvēkus, te jaunu Bārbiju..
  • Vai jums izdodas kaut ko ietaupīt?

Priecāšos par jūsu pieredzi un ticu, ka arī citiem tā noderēs!

Foto no meklētāja >>

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Agnese.A 9. aprīlis 2014 16:56 gitamu

O, paldies! Tiešām labas cenas izskatās. Bet tur nesanāk muitu un PVN rēķināt klāt?
Un sūtīšana uz Latviju arī par brīvu?

gitamu 9. aprīlis 2014 16:37 Agnese.A

es bērniem daudz iepērkos www.aliexpress.com
gan rotaļlietas,gan apģērbu. Apavus pārsvarā pērku sportsdirect.com,kad ir lielās atlaides. Daudzas reizes vnk pievienojos koppirkumos,kad ķemmējam UK interneta veikalus (arī kad lielie sale ir). Tad puikiem pa 4-5 eiro bikses sagrābjos,lai kādam laikam miers.

Agnese.A 9. aprīlis 2014 12:53

Kopš Maximas traģēdijas, kad vienkārši nespēju tanī veikalā ieiet un meklēju citas iepirkšanās vietas, esmu secinājusi, ka iztērēju mazāk naudas nevajadzīgos pirkumos. Jo Maximā kaut kā ļoti pareizi notiek marlketinga process, tu, cilvēks, tiešām domā, ka tev vajag daudz vairāk, nekā patiesībā vajag :)

Agnese.A 9. aprīlis 2014 11:45 marakenigsvalde

pačukstēsi to labo interneta adresi?

gitamu 9. aprīlis 2014 07:44

Mēs parasti braucam uz Rīgu iepirkties. Uz lielveikaliem un arī bāzi. Bāzē pērkam vairumā. Gan miltus ,gan cukuru u.c. uzreiz pērkam iepakojumos. Tas ir reizi mēnesī. Bet tā vismaz reizi nedēļā visi kopā braucam iepirkt pārtiku un sīkumus.
Apģērbu ļoooti reti šinīs veikalos pērku. Lielākoties internetā sūtu gan apģērbus,gan apavus. Tā ir daudz lētāk,jo īpaši,ja iepērkas SALE dienās.
Ietaupīt? īpaši uz to neiespringstam,pērkam to,ko vēlamies - protams ne kaviāru :D un tādas lietas.
Par rotaļlietām. Lielie jau lieli,viņiem rotaļlietas vairs neinteresē. Mazajam pērkam kā sanāk. Ja ko ieņemu galvā,tad arī vispirms izroku interentu un atrodu labāko cenu. Kad brauciens uz Rīgu,tad pētam veikalos (nu tas par lielajām lietām riteņiem,lielajām mašīnām u.t.l). Attīstošās mantas pati taisiju un šuvu mazajam,jo tām neadekvāta cena.
Našķus veikalā ļoti maz pērkam,jo bērni ne īpaši uz tiem. Pati mājās cepu katru dienu našķus. Uz tiem gan man viņi visi kāri :D
No spontāniem pirkumiem laikam nemāku. Man atmiņa laba. Ja nopētīto lietu esmu ieraudzijusi par daudz zemāku cenu,nemāku paiet tad garām :D
Sarakstus tā īpaši nesastādam. Ja nu vienīgi,kad paredzēta kāda jubilejas svinēšana,tad gan obligāti sastādam.
Tā visā visumā cenšamies iepirkties visi kopā,jo tā arī ir viena no kopā laika pavadīšanas iespējām. Jo braucot uz Rīgu iepirkties,vnm bērniem ir kāda izklaide atrasta :)

ilze.lipska 9. aprīlis 2014 01:03

Vai…. man iepirkšanās kā tāda nepatīk, laikam tāpēc plānojam tā, lai vajadzētu iepirkties 2-4 reizes mēnesī.

MieraVējos! 8. aprīlis 2014 23:28

Rotaļļietas pērkam tikai uz akciju,un arī tikai kvalitatīvas (Duplo,koka rotaļlietas,galda spēles).Pērkot rotaļlietu skatos,lai tā nesatur sīkas detaļas,kuras netīši var nonākt Roberta mutītē.
Ar apģērbu ir tā,ka virsdrēbes (kombinzonus,pufaikas,siltās bikses) perku sporta veikalos Sezonas izpārdošanā.Parastās drēbītes-pērku parsvarā humpalās,vai arī-ja noveicas Rimī uz akciju.Mums ģimenē ir pieņemts,ka pārnakot mājās-parģērbjamies mājas drēbes,līdz ar to āra (labās) drēbes netiek ne saplēstas,ne nosuskātas:) Ak,jā-esmu atradusi tiešām feinu un lētu interneta lapu,kurā pasūtu drēbes gan sev,gan bērniem-par tiešām labām cenām!!
Mēs daram tapat,kā Tu-vīra brīvdienā dodamies uz veikalu un iepērkam bakalejas,gaļas produktus ta,lai pietiktu vakarinām ilgākam laikam.Krējumu,pienu,sieru,desu,maizīti,ūdeni kopā ar mazajiem dodamies iepirkt ik pāris dienu.Ar saldumiem mums ir tā,ka reizi nedēļā,sestdienā-mums tiek rīkota Saldumu diena.Diena,kad bērni var izēsties saldumus pēc sirds patikas!Un tad visu nedēļu-miers!
No spontāniem pirkumiem man grūti atturēties,īpaši ja prece tiek nocenota sakarā ar iziesanu no sortimenta!Dienās,kad izeju no veikala stingri pieturoties pie saraksta,domās papliķēju sev pa plecu-un nosaku,Malacis :D !
Uz veikalu dodos tikai ar sarakstu,jo mēdz gadīties,ka aizeju piemēram pēc olām,bet mājās atnaku ar visu ko-tikai ne ar olām :D !
Iepirkšanās bez bērniem,kas tā tāda ?Kaut kā neatceros,kad nebūtu kaut viens no viniem bijis man līdzi,vienalga kurā veikalā!
Vai man izdodaS ko ietaupīt?Varu teikt droši-jā!Īpaši vasarā un rudenī !

lietuslasiite 8. aprīlis 2014 15:22

Man sanak vairak vai mazak uz veikalu doties ar visiem trim. Iznemot brivdienas. Tad gan viena eju. Parasti stadu sarakstu,lai nepanemtu ko lieku. Protams ka iepirkumu groza iekrit ari kada konca, jo ja iet ar mazajiem.bet ta naskus censos pagatavot pati. Mantas gan censos nepirkt. Iznemot ziemassvetkus, dzimsanas dienas un varda dienas. Apgerbu sanak parsvara pirkt puikam, bet ar to tikai uz akcijam vai litotajos. Meitam man labi vinam visas drebes ir no manas masas meitas.
Censamies ari kaut ko iekrat. Piemeram mes krajam 2€ monetas. Tas var sakrat nebaltajam dienam. Vai ari kadam mazam spontanam pirkuminam. :)

Ineta 8. aprīlis 2014 08:51

Ar manu gimeni ir ta ka braucam uz pilsetu iepirkties lidzi mums ir divas mazas atvases kamer skolnieki ir skola .

Rotallietas perkam parasti uz ziemassvetkiem tad maxima veikalos ir akcijas tad perkam visiwem lielas davanas , nu protams uz dzimsanas dienam ari davana tiek nopirkta bet .mazakie tiek pie sikam davanam biezak .
Abgerbu un apavus perkam bernu veikala Lacuks jo tur ari ir atlaides un tad mes meginam tajas reizes iepirkties gan apavus visiem un drebes .protams mums ari davina drebes no norvegijas kas liels atbalsts mums bet tas ir parasti mazakiem berniem jo tiesam puikas drebes atrak saplist.
Partiku ari perkam maxima viens no labakajiem veikaliem jo tur ir akcijas loti biezi ,ieperkamies reizi nedela .Ar saldumiem protams cepumi retak konfektes visvairak mes perkam abolus ,bananus ,kivi , vinogas tas garso mazai meitinai ,ziemas menesos mandarini ,neiztikt bez sokolades sieriniem karums tie ir liela ciena .retu reizi ir ari saraksts kad jasak domat par pavasari un japerk seklas .
nekadi ietaupijumi diemzel nesanak bet ta var izstikt .(L)