Ko skolās PROJEKTU NEDĒĻĀ dara jūsu bērni?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Ģimenes vecākā bērna skolā šogad ir gan veselības stafetes pirmajām četrām klasēm, gan kā puika pats saka - "ceļošana pa kabinetiem". Un tad nu katrā kabinetā jāapgūst kas cits. Stāsti par drošu skrituļošanu, ekipējumu, pasaka par brīdinājuma zīmēm, veselīgs uzturs un tā nozīme. Kā arī atstarotāju lietošana, krustvārdu mīklu minēšana svešvalodās un vēl un vēl!

Atceros no saviem skolas laikiem, ka arī man ļoti patika šādas nedēļas un bija žēl, ka tādas ir reti, jo šādas projektu nedēļas laikā var atpūsties no ierastās mājasdarbu pildīšanas, un tomēr - var apgūt ļoti daudz ko citu, tiešām interesantā veidā.

Ko skolās PROJEKTU NEDĒĻĀ dara jūsu bērni?

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ieva 16. aprīlis 2015 10:33

Maniem bērniem projektu nedēļa bija jau janvārī - 1.nedēļa pēc brīvlaika. Laiks, manuprāt, ļoti labs, tāda kā ieskriešanās bērniem pēc 2 nedēļu atpūtas. Ko darīja - sākumskolā tēma bija drošība, tad nu par un ap ceļiem, uzvedību uz ielas, atstarotājiem, elektrību, gāzi, utt. 4klasnieki paralēli mācījās ceļu satiksmes noteikumus, lai varētu nokārtot velosipēdistu vadītāju tiesības. Ciemojās dažādu institūciju pārstāvji ar savām nodarbībām. Lielajiem tēma - karjera. Mans 6klasnieks pētīja profesijas skolā; izrādās, ka skolā nestrādā tikai skolotāji:)

IneseČ 16. aprīlis 2015 08:38

Mūsu skolā bērni daudz staigāja pa muzejiem un rakstīja projektus par tur redzēto. Tam visam pa vidu paguva vēl i klases vakaru uzrīkot, i ekskursijā aizbraukt.

sanducis 15. aprīlis 2015 19:20

Mums bija jau Lieldienu nedēļā.

INGA_DZĒRVE 15. aprīlis 2015 19:09 sanducis

oo, jums arī līdzīgas tēmas! :) Jums jau pagājušajā nedēļā bija? Mums šajā.

sanducis 15. aprīlis 2015 14:24

Spēlēja teātri un bija dažādi radoši darbiņi jādara. Krustvārdu mīklas, par atstarot'ju lietošanu un daudz kas cits.