Kurp jūsu ģimene šovasar dodas peldēties visbiežāk?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Mani bērni droši vien labprātāk pa ūdeni katru dienu dzīvotos, pāris reižu esam bijuši uz jūru. Ne tik bieži, kā gribētos, un ir gadījies arī vilties, aizbraucot un ieraugot, ka pat pieeja pie jūras ir tā aizaugusi, ka "smilšu vieta", kur bērniem dzīvoties ir smieklīgi maza. Vietējā ezerā, saprotams, kā jau mazpilsētā, cilvēku pilns.. Bet, kad aizbraucām uz Klapkalnciemu, bijām patīkami pārsteigti - tīrs, sakopts, pieiet pie jūras var pat ar dvīņu ratiem un jūra nav aizaugusi :)

Kur jūs šogad peldaties?

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
INGA_DZĒRVE 15. jūlijs 2015 08:57 Ieva

Mums ar burvīgo skatu līdzīgi Mērsragā gāja.. Līdz jūrai vari tikt, bet jūras priekšā zāļu, melnu aļģu pļenčka un uzreiz jūra. Gribējās teikt fuj. Pat smiltiņas, kur bērniem spēlēties bija pusotra kvadrātmetra apmērā..

Ieva 14. jūlijs 2015 22:42

Saulkrastu jūrmala, Gauja tepat pie mājas, baseins:) īsti jau tie laika apstākļi mūs nelutina; bet nu tais dažās dieniņās tad devāmies uz pieminētajām vietām. Jāsaka, ka mūsu pašu Gaujas krasts arvien mūs pārsteidz no gada uz gadu, jo katru pavasari skats uz pludmalīti ir stipri atšķirīgs - kādreiz bija tik burvīga vietiņa, kur mazajiem padauzīties pa smiltiņām un seklo krastu, bet lielākie varēja forši nopeldēties; tagad ir tāda upe, kas mierīgi var kājām pāriet uz pretējo krastu; upei pa vidu saliņa izveidojusies, kas labi noder dzīvošanai pa smiltiņām mazajiem, jo pie krasta nav vairs nekādas pieejas.