Mana ģimene-iepazīsimies!

MieraVējos!
MieraVējos!

Cilvekiem,kas mani nepazīst varētu sķist,ka esmu nejauka,ļauna,savu reizi skarba-Bet tā patiesībā nav!Esmu dzīvi mīloša 100% optimiste,labsirdīga,draudzīga...Esmu mamma trim burvīgiem bērniniem-diviem dēliņiem un meitinai.

Pirmais bērninš pieteicās,kad biju tikai 19 gadus jauna.Biju līdz ausīm iemīlējusies cilvēkā ar kuru,diemžēl vai par laimi mūsu ceļi šķīrās laikā,kad mazulis bija zem sirds.Pēdējo reizi tikāmies 2009.gada 27.marta agrā rītā,rītā kad piedzima mūsu dēls...Gāja laiks,atsaku strādat ar bērnu padusē.Atsakās privatā dzīve,tusiņi..2010.gada 17.septembrī iepazinos ar feinu puisi Daini.Vienīgais cilvēks no malas,kuru pielaidu klāt savam dēlam Markusam,vienīgais-kurā biju un esmu līdz ausīm iemīlējusies..Puisis,kuru varu godam saukt par savu Vīru,draugu,mīļoto-Manu Bērnu Tēvu!

20140425235043-89823.jpg

Tagad man ir 25.Esmu trīs burvīgu bērnu mamina.Man ir 2 dēli un meita.Vecākais dēls Markuss (5 gadiņi)-dzimis Auna zīmē.Uhh,mani nervi,mani nervi :D Ja teikšu,ka nedrīkst-dēls par spīti pierādīs,ka drīkst!

Meita Adele(2,6 gadi)-Svari,maza princesīte,dāmiņa.Raksturinš tāds,ka vai turies!Tētim ir ko turēt!

Dēls Roberts(10mēneši)-Dvīnis.Mūsu mazais cālītis,luteklītis,mīļumiņš.Markusa un Adeles grekāzis uz ko nolikt vainu,kad blēņas padarītas!Bet-neesmu jau ar pirkstu taisīta un saprotu no kuras puses vējš pūš :D 

Kā ar visu tieku galā?Elementāri!Vai ir grūti?Nemelošu-ir grūti,pat ļoti!Vai gribētu atgriezties pagātnē,lai izmainītu savu tagadni?-Nekad mūžā!Jo tik Laimīga,cik esmu tagad nezinu vai kādreiz būt,ja man nebūtu manu trīs bērninu!

Vai mana ģimene ir apzinati liela?!-Jā!Un atklāšu noslēpumu-tagad cītīgi plānojam ģimenes pieaugumu,kā Dzemdību namā teica-"Katram brālītim pa māsinai,ko pasargāt!"No visas sirds ceru,ka Dievinš mūs aplaimos-Jo,Mēs-daudzbērnu ģimenes esam Vislabākās,Visforšakās,visvisvis!!!!

Varu teikt,ka ir grūti,bet Es esmu Laimīga!!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kalninliga 28. septembris 2014 16:22

Pavisam nejaushi ieraudziju tavu uzvardu un izlasiju tavu tekstu....Skaists st'astinj's... tikai ...par laimi vai diemzjel zinu otru pusi tavam st'astam... Cik zinu ka pirmais berns bij no preceta viriesha. Tev Markuss piedzima marta, bet vinja sievai aprilii bij spontanais 6 menesi sakara ar visiem uztraukumiem. Varbut Tu vari sevi paslavet...

MieraVējos! 27. aprīlis 2014 19:36 INGA_HARTIKA

Paldies (F)

INGA_DZĒRVE 27. aprīlis 2014 19:27

Ai, cik skaists, un patiesībā, arī iedvesmojošs stāstiņš, jo tiešām pēc tam, kad esi jau mamma vismaz vienam bērnam, attiecības ar jaunu "otro pusīti" ir grūtāk veidot. Bet tas ir ļoti skaisti, ka tās tomēr izveidojas, un viss ir labi. Man patīk tava pozitivitāte, arī attiecībā uz ceturto bērniņu! Tā turēt! (F)