ONLINE TV videosaruna ar Diānu Zandi par un ap attiecībām daudzbērnu ģimenēs

Godaģimene.lv
Godaģimene.lv

Pilna māja ar bērniem – tā ir daudzbērnu ģimenes ikdiena, kurā ik dienas kaut kas krīt, smērējas, emocijas, smiekli,prieki un asaras– kā tad tikt galā ar bērnu bariņu, kā pašai nepazaudēt galvu, kad rūpes prasa vairāki mazāki un lielāki draiskuļi, par to kopā ar psiholoģi, psihoterapeiti Diānu Zandi parunāsim ONLINE TV!Kā veidojas attiecības daudzbērnu ģimenē? Kādas ir biežākās problēmsituācijas? Kā vecākiem atrast laiku partnerim?

Šajā reizē tiksimies ar brīnišķīgu, iedvesmojošu sievieti, krūts ēdināšanas speciālisti, psiholoģi, Māmiņu kluba speciālisti un galu galā – 5 bērnu māmiņu Diānu Zandi! 

20141114101037-82548.jpg

Skaties VIDEO par:

  • bērnu savstarpējām attiecībām lielā ģimenē
  • pāra attiecībām
  • attiecību problēmsituācijām un to risinājumiem

 

Māmiņu Klubs

 

Sarunu piedāvā

20140902114354-70919.jpg

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3 + Ģimenes karte” - jaunas iespējas daudzbērnu ģimenēm!

PIESAKIES 3+ ĢIMENES KARTEI ŠEIT->>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Liene A 30. jūnijs 2017 11:07

Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.
Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Aizbraukt ceļojumā uz vietu, kurp sirds velk. Iekārtot savu ģimenes ligzdiņu bez mētāšanās pa īrētiem dzīvokļiem vai nelienot banku kredītu verdzībā uz 30 gadiem. Uzburt mājās pievilcīgu vidi un uzturēt pie sevis krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu ar 100 miljoniem? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Ienāc un jau pēc nedēļās izmaini savu dzīvi: https://goo.gl/gJTdBD