JAUTĀJUMS VECĀKIEM: Kādus pulciņus piedāvā jūsu bērnu pirmsskolas iestādes?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Gribas dejošanu..

Dažreiz pilnīgi žēl sametas, ka šajā dārziņā, kurā iet mani vecākie bērni, nav dejošanas pulciņa, kurā es labprāt abus sūtītu. Artusu, jo viņš ir kautrīgāks, un dejošana palīdz kaut cik atraisīties un nebaidīties uzstāties. Bet Marisu, jo viņai ļoti, ļoti patīk un ļoti labi padodas dejošana. Viņi abi iepriekšējos dārziņos gāja dejošanā un ar prieku vēroju ikvienu uzstāšanās reizi. Izvadāt uz citu iestādi, kurā arī ir mazie dejotāji, pagaidām, kad dvīnītes ir mazas, nekādi nesanāk. Vīrs arī nevar atprasīties vairākas reizes dienā no darba, lai katru bērnu savā laikā uz citu vietu nogādātu.

20150316094528-82683.jpg

Bet lielais mācās angļu valodu

Tad nu pagaidām ļoti ceram, ka rudenī tomēr arī šajā dārziņā dejošana būs, un priecājamies par to piedāvājumu, kas atkal atšķirīgs no citos dārziņos esošā. No 5 gadu vecuma bērnus var dārziņā sūtīt uz angļu valodas nodarbībām, uz kurām dodas arī Artuss. Un redzu, ka ir ļoti labs progress. Artusam valodas padodas, viņam ir laba atmiņa. Tāpat bija aizpagājušā gadā, kad viņš 2 mēnešu laikā ļooooti daudz zviedru valodas vārdus apguva un arī skaitīt līdz 12 iemācījās. Un tāpat tagad ir ar angļu valodu. Šo to arī krieviski jau ir iemācījies. Marisa vēl nav tajā vecuma kategorijā, kurā var apmeklēt angļu valodas pulciņu, lai gan es viņu arī labprāt sūtītu.

Būs arī LEGO nodabības

Mūsu dārziņā visi pulciņi ir maksas, un ir parādījusies nupat arī jauna iespēja - LEGO nodarbības. Vienīgi tās der bērniem, kas dārziņā paliek pēc 17:00. Es dažreiz aizeju bērniem pakaļ jau četros, tāpat arī vīrs, ja tiek ātrāk mājās, izņem arī bērnus ātrāk no dārziņa.

Kādus pulciņus piedāvā jūsu bērnu pirmsskolas iestādes?

Uz kuriem pulciņiem sūtat bērnus?

Ir maksas/bezmaksas?

Padalieties pieredzē!

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
IneseČ 18. marts 2015 08:44

Mūsu dārziņā 2x nedēļā baseins bez maksas, no 3 gadiem piedāvā - muzikāli teatrālo pulciņu (9 EUR, nodarbības 2x ned.), no 4 gadiem - dejošanu (8EUR, nodarbības 2x ned.), no 5 gadiem - angļu val. (6EUR, nodarbības 2x ned.), karatē (cena - 30 vai pat vairāk EUR, cik biži nodarbības nezinu). Ļoti priecājos par to, ka ir vismaz tāds piedāvājums, jo tas ir liels pluss, ka bērns nekur nav jāvadā, jo mūsu pilsētā daudzi pulciņi bērnudārzniekiem ir darba laikā, kas daudziem strādājošiem vecākiem ir neiespējamā misija.

JānisK 17. marts 2015 20:09

Laukos nav neviena pulciņa PII, bet meitenes labi iemācījušās krievu valodu ejot latviešu dārziņā.

INGA_DZĒRVE 17. marts 2015 08:16 ruuta

Jā, mums iepriekš privātajā dārziņā bija 7 eiro, un bija super, bija tiešām reāli koncerti, uzstāšanās ar 3 kārtīgām dejām kultūras namā ,bija riktīgs prieks vērot.

ruuta 17. marts 2015 07:06

Piedošanu, nevis ārpus skolas, bet ārpus bērnudārza.

ruuta 17. marts 2015 07:05

Mums, diemžēl, ir tikai dejošana un par traku naudu; 12 eiro mēnesī. Esmu noskaņojusies nākošgad tomēr runāt par šito. Neviens neko nepukst, pilnīgi visi bērni apmeklē to dejošanu. Bet man tas liekas par traku, rekets pilnīgi, jo ja bērns, piemēram, mēnesi nav bijis šajās nodarbības, jāmaksā vienalga 6 eiro. Ārpus skolas, kur vedu dejot, jāmaksā~ 5 eiro mēnesī un noņemas tur pamatīgi, ar redzamu rezultātu.

INGA_DZĒRVE 16. marts 2015 16:41 Ieva

Euu, superīgas cenas un piedāvājus, tiešām! Kaut mums būtu vairāk, kā ir tagas, bet nu jācer, ka viss vēl priekšā (F)

Ieva 16. marts 2015 13:08

Mums dārziņā ir dejošana, kas ir bezmaksas, uz to iet visi bērni. bet ir arī maksas pulciņi - šovdejas meitenēm, mazā mākslas skoliņa no 5 gadiem, džudo, baseins, angļu valoda no 6 gadiem. Manējās apmeklē "šovenes", baseinu un Anna arī mākslas skoliņu. Sākumā teica, ka arī angļu valoda būs mazākiem, bet nu telpas, laiks un cilvēkresursi pagaidām nepietiek. Tad nu gaidām nākamo gadu. par džudo arī biju domājusi, bet tā kā viena reize notiek arī sestdienās, tad to atmetu, jo brīvdienās uz nodarbībām pagaidām neesmu gatava braukt.
Maksa salīdzinot ar Rīgas bērnudārzu ir mazāka - mēnesī šovdejas izmaksā tikai 2.85 vienai dāmai, tāpat ar mākslas skoliņu. baseina apmeklējums ir 2.13 par reizi.