Jums bija bērniem šovasar "vasaras režīms"? Kā gatavojaties tagad skolai, dārziņam?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Jāsaka, mūsu ģimenē režīms ir bijis vienmēr, jo man pašai patīk noteiktu lietu kārtība, un arī mājās tad nav haoss - visi aptuveni vienā laikā mostas, vienā laikā brokasto, pusdieno, un arī gulēt iet laicīgi un vienā laikā. Tas tā bija visu vasaru. Un lai gan citiem vecākiem, iespējams, tas neliktos normāli, jo "bērniem taču jābauda vasara", es galīgi nevarētu teikt, ka mani bērni šo vasaru nav izbaudījuši. Ir, un kā vēl!

Pediatri iesaka jau augustam sākoties atcerēties par to, ka drīz būs klāt septembris, tātad skola un dārziņš, un, lai bērniem nebūtu problēmu no rītiem pamosties un vakaros iet gulēt, būtu jāradina jau tagad pie tā visa. Maniem tas problēmas nesagādā un nesagādās, un tas atvieglo arī manu ikdienu. Atceros no skolas laikiem, ka arī man ļoti ilgi bija režīms. Protams, vecmamma mazliet pārspīlēja, turot režīmu līdz pat maniem pusaudža gadiem, bet tai pat laikā - noteiktu lietu kārtībai ir jābūt, tam es piekrītu.

Kā ir ar jūsu bērniem? Vasarā bija režīms? Vai varbūt - atsākat radināt pie režīma tagad?

Dalieties pieredzē!

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
IneseČ 18. augusts 2015 12:02

Vasarā daudz laika pavadam laukos pie vecākiem, tad nu viss ikdienas režīms izjūk, jo vasarā mūsu bērnus gulēt gaismā ir neiespējamā misija. Pie režīma pakāpeniski atgriežamies augusta mēnesī, gan dārziņā vēl ir brīvais režīms un man darbā ar vēl tā mierīgāk. Nedaudz grūtāk ir skolniekam, kurš vēl šobrīd pa māju un nav nekur no rīta jāsteidzas, attiecīgi guļ ilgāk, bet pēdējā augusta nedēļā pie tā piestrādājot, viss atgriezīsies savās sliedēs un ritmā.

sanducis 16. augusts 2015 15:58

Režīma mums nebija ļāvu vaļu. Mazās atsāka augustā dārziņa gaitas. Un palēnām iegājām režīmā ejam darba vakaros ap 22.00 gulēt ceļamies 7.30 un meitenes pie tā ātri atkal pierod.

māmiņa_Iveta 15. augusts 2015 03:29

Es pati esmu pūce, tāpēc vienmēr esmu laimīga par to laiku, kad iespējams vēlāk iet gulēt un arī vēlāk celties. :) Tāpēc vasaras viens no bonusiem ir tieši salīdzinoši vēlā celšanās - es to izbaudu pati un ļauju izbaudīt meitenēm. Septembrī tā būs apmēram viena nedēļa, kad pieradīsim pie agrajiem rītiem, kas nozīmēs, ka visas ātrāk iesim gulēt, jo ātrāk nāks miegs un agrāk celsimies. Bet kamēr var pagulēt, es to ar prieku izbaudu. :)