Vai jūs jau gatavojaties skolai?

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE

Cits bērna skolas gaitām gatavojas jau tad, kad viens mācību gads tuvojas izskaņai, sākot pamazām iegādāties visu mācībām nepieciešamo. Cits nogaida un velta laiku tam vasarā, vēl kāds iegādājas skolas lietas augustā, un, pavisam noteikti, būs vecāki, kas visu iegādājas tikai septembrī, kad ir konkrēti zināms, ko bērnam varētu vajadzēt mācību gada ietvaros.

Arī mūsu ģimenē aug skolnieks, un gatavojoties skolai, tiek aktīvi izmantotas lielveikalu atlaides, jo, būsim godīgi, viss skolēniem ir patiešām dārgs.. Un, ja saviem bērndārzniekiem pagājušā gadā pirku krāsas cenā ap 1-2Ls, tad tagad tādas neatrast, nemaz par pārējo jau nerunājot.

Un vajag jau arī bērndārzniekiem.. Tad nu - jāķeras akcijām pie ragiem!

Kā sagatavoties skolai nesāpīgāk ģimenes maciņam?

  • Patlaban RIMI un Prisma veikalos zīmēšanas un krāsošanas precēm ir 40% atlaide, bet Maxima veikalos ir atlaides ne tikai šīs kategorijas skolas precēm tieši no šodienas. Attiecīgi, atliek vien papētīt pastkastītē samestās veikalu avīzes, un jāizlemj, kurp doties!
  • Vēl kāds noteikti izmantos savas pašvaldības piedāvāto palīdzību ar sagatavošanos skolas gaitu uzsākšanai.

Pastāstiet, kur skolas lietas pērkat bērniem jūs, un vai jūs skolai jau gatavojaties, iegādājoties visu nepieciešamo?

Inga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
piektaisbrinums 11. augusts 2014 20:55

Mees arī šodien iepirkāmies priekš skolas un bērnudārziņa... Bījam gan Rimi gan Maxxsima gan grāmatu veikalā Globus un Zvaigzne....Visu nesapirkām bet iesakumam ir.. Patērējamies krietni mājās atbraucām ar pāris euro makaa..:) Vīra alga iegūldīta (Y)(Y) Tagat gaidam manu aldziņu un brauksim turpināt iepirkties skolai...
Paldies manai māsi kas dziivo anglijaa un parūpējās par skolas somām ,apaviem drēbēm:* Tādas skolas somas ko māsa atsūtija LV maksā 29 euro a anglijaa 10 euro.. Lūk taa mēs varēsim usākt solas gaitas(F)

dekorija 10. augusts 2014 15:56

Mūsu ģimenē šogad jau pievienojas vēl viens skolnieks, vecākajam dēlam soma nav nepieciešama, bet pirmklasniekam gan . Es skolai gatavojos vienmēr laicīgi, jo ļoti nepatīk drūzmēšanās veikalos, kas parasti sajūtama ar augusta iestāsanos. Katreiz kad esmu veikalā noteikt nopērku kaut ko skolai , vai nu līmi, zīmuļus, burtnīcas, attiecīgi mājās ir gatavs sarakstiņš kurā atzīmēju iegādātās lietas. Šobrīd nav nopirkti sporta un maiņas apavi , kurus plānojam braukt pirkt uz Šauļiem Akropolis iepirkšanās centrā ir vācu firmas veikals Deichman , šajā veikalā vienmēr var nopirkt bērniem labus un kvalitatīvus apavus. Bet ja jārēķina cik šobrīd ir iztērēts uz diviem skolniekiem , tie jau ir kādi 400 Eur .:)

Ilzhukinjs 10. augusts 2014 11:33 ilze.lipska

Ja pērk Herlitz somas, tad jā cenas var tiešām iet pāri 100€, bet ir arī krietni lētākas somas, kas arī ir ortopēdiski pareizi taisītas. Piemēram, es saviem bērniem izvēlos pirkt Topgal somas. Manējiem ļoti patīk un cenas arī ir daudz demokrātiskākas par Herlitz somām.

Ilzhukinjs 10. augusts 2014 11:26

Tieši šī iemesla dēļ es sen neiepērkos Rimi/Maxima uz atlaidēm. Tās atlaides ir no pirksta izzīstas. Atceros vienu gadījumu Rimi tudiš pīp akcijā - tomātu mērcei uzliktas atlaides, bet tā kā tādu tomātu mērci pērku vislaik, tad zinu kāda ir parastā cena. Liels bija mans izbrīns, ka uz tudiš pīp akciju tomātu mērces cena bij krietni augstāka nekā parasti tā maksā, bet ar it kā atlaidi, tā maksā tāpat kā parasti bez atlaides. Kad jautāju informācijas centrā kāpec tā maldina cilvēkus, neviens man neko nespēja atbildēt. Kopš tā laika man nav vairs nekādas ticības tādām atlaidēm.

kicha88 10. augusts 2014 09:24

Ar tam atlaidem Rimi uzmaniigi un piefikseejiet vai iedod atlaidi ko reklamee,jo mes pie kases nosokejamies ka atlaidi neviens nedod ne ziimesanas albuumiem,ne ziimuliem,lai gan saka ka ziimesanas piederumiem ir atlaide...no visa ko iepirkaam atlaide piemeerojas tiikai guasu kraasaam..par sito riktiigi sadusmojos ka nepatiesa reklaama

kicha88 10. augusts 2014 09:21

Sveiki,mes arii jau laiciigi gatavojamies skolai un daarziniem!somu meitai izveleejamies arii no vienkaarsajaam,meitai galvenais lai meiteniiga un kosa,bet arii taalu nav jaanes jo skola no maajas 5min.gajiena

ilze.lipska 10. augusts 2014 08:50 Ieva

Man dēls bija par skolas somu nokristījis SEB bankā dabūto suvenīrsomu, bet tā viņam par lielu, un vīrs bija kategorisks, 1klasniekam vajag tādu, kas muguru nesabeidz. Cenas tādām... uh... par 120 eiro, lieki piebilst, ka tur transformeri... Bet man par atvieglojumu, lai arī viņam patika tās somas, tomēr teica, ka esot pārāk smagas. Šī ko viņš izvēlējās - vieglākā no visām, nu jā - arī lētākā.

Ieva 9. augusts 2014 23:53 ilze.lipska

Par mugursomām man bija skaidrs jau pirms sešiem gadiem:) kad Mārtiņš uzsāka skolas gaitas, arī domājām - nu tādu labu, lai viss ir čikiniekā; apskatījām piedāvājumu un pateicām - nē! Tā kā bērnu vedām uz skolu un mājās ar mašīnu, īsti staigāt viņam nebija kur, tātad derēs arī vienkārša mugurenīte, tādu arī dabūjām pa 10 ls toreiz, un to viņš man nēsāja līdz pat pagājušā gada vidum, kad saplīsa - nu tātad nepilni 5 mācību gadi. Jancim noderēja Statoil par uzlīmītēm nopirktā melnā mugursoma, viņš gan ir nomainījis šo somu jau pēc 2. klases:)
Bet nu skatoties piedāvājumu atkal ar šausmām domāju par laiku pēc 2 gadiem, kad skolā ies Anna, jo jau tagad viņa pieprasa man skolas somu ar iemīļoto multfilmu varoņiem. meitenes droši vien būs grūtāk pierunāt pirkt tādu vienkāršu un nemanāmu:D

ilze.lipska 9. augusts 2014 22:16

Mēs Freko nopirkām mugursomu, un vakar laikam vienā kuponu mājaslapā iekrita acīs - tieši šī pati soma, un es biju šokā. Veikalā tā maksāja 48 eur mīnus vēl 20% atlaide, bet kuponu mājaslapā 49,99, norādot, ka standarta cena ir 69,99. Mjā. Laba atlaide, ne?

Mēs tagad palēnām sākam visu iepirkt, un protams, skatamies, kas kur izdevīgāk, saraksts visu laiku makā līdzi,
un intereses pēc sarēķināšu. Vislielākais pārsteigums man bija - cik dārgas ir mugursomas.

Ieva 9. augusts 2014 21:40

Visus nu jau 5 gadus kopš lielais puika uzsāka mācības esmu iegādājusies preces jau jūnijā. Jā, zinu, ka atlaides ir augustā un septembrī, bet nu tā drūzma un panika skolas gada sākumā man pavisam nepatīk. šogad gan esmu palaidusies, un izskatās, ka pa nākamo nedēļu zināmās nepieciešamās lietas iegādāšos. Daudz kas ir nezināms, jo mainām skolu, tāpēc arī prasības nezināmas, bet nu rakstāmpiederumi, krāsas, papīrs, un kāda kladīte un burtnīcas būs vajadzīgas. Es šajā nedēļā iesāku gatavošanos ar sporta apavu iegādi puišiem. Jau pagājušajā gadā kaut kā lāpījāmies, tad nu šogad nopirkām jaunas. Vēl man bažas sagādā skolas forma, kas jaunajā skolā būs. Es jau esmu par formām, bet ieraugot tās cenas, mazliet šķērmi metās. Zēniem ir vieglāk, pietiks ar vesti, kura maksā ap 30 eiro, bet nu ņemot vērā, ka gan jau derēs ne tikai šogad, nekas. bet ja meitenēm būs jau pēc pāris gadiem jāgādā svārki vai sarafāns, kas ir vēl dārgāki, oi oi oi.

Ketnisa 8. augusts 2014 22:39 māmiņa_Iveta

Tādēļ jau iepriekš atvainojos par Freko komentāru, jo zinu - katram savs. Kā jau es rakstīju, ka nopērku nepieciešamākās lietas, nevis palaižu bez nekā. Pēc manas 4 gadu pieredzes pirmajās dienās nekas daudz nav vajadzīgs, jo tiek iekārtotas burtnīcas, darba burtnīcas un apvākotas grāmatas... Šogad noteikti viss ies vēl lēnāk, jo visus mācību materālus dos skola, kamēr visi izstāvēs rindas bibliotēkā paies pāris dienas...

māmiņa_Iveta 8. augusts 2014 16:33 Ketnisa

Nespēju iedomāties, kā es palaistu meitu uz pirmo klasi gandrīz bez nekā, ja jau maijā man tika iedots saraksts ar visu nepieciešamo. Tagad arī Maximā ir 40% atlaide zīmēšanas un rakstāmpiederumiem, bet, piemēram, tās firmas zīmuļi, kas ir riktīgi labi un kalpo ilgi, nevis visu laiku lūzt, nemaz Maximā nav. Katram sava izvēle, esmu priecīga, ka tieši Freko ir atlaides un jau tik laicīgi,ka nav jāatliek uz pēdējo brīdi.

Ilona K. 8. augusts 2014 15:34

Mēs parasti iepērkamies uz atlaidem Maximā, RIMI vai Domo. Bija iespēja un Freko ar 20% atlaidi vecākājai meitai iegādajiemies mugursomu, kaut vai skolas gaitas sāksim tikai nākamgad, jo nākāmaja gada viss būs jāpērk visam trīm daiļavam.:)

Ketnisa 8. augusts 2014 14:58

Laukos noteikti ir savādāk, bet, dzīvojot pilsētā, īsti nesaprotu, kāpēc jāsteidzas ar skolai nepieciešamajām precēm, īpaši jau kancelejas piederumiem. Katru gadu viens un tas pats - gan RIMI, gan Maximā, gan Prismā jau pirmajās septembra nedēļās visām skolas precēm ir -50% vai pat vairāk. Parasti augusta beigās nopērku šo to pašu nepieciešamāko - pāris burtnīcas, pildspalvu, bet dārgākās preces (krāsas, zīmuļi, flomasteri, klades un vairāk burtnīcu) nopērku ar lielākām atlidēm septembra pirmajā nedēļā, kad skolā tā pat vēl neko neprasa. Vismaz mūsu skolotāja mācību gadu iesāk palēnām, iesildoties.
Šogad Elkors piedāvā atlaidi pirmklasniekiem - atlaižu kuponu 10 Eur vērtībā. It kā jau nekas milzīgs, bet tomēr. Var sapirkt dažādus sīkumus, piemēram, 20 Eur vērtībā, bet samaksāt 10 Eur. Ne Rīdziniekiem tas laikam gan nav izdevīgi - ceļā iztērēs vairāk, nekā tas labums :D .
Piedodiet, bet tās Freko 20%, 15% un 10% atlaides man šķiet smieklīgas, tanī virzienā pat neskatos.
Un liels + beidzot vairs nav jāpērk darba burtnīcas, tur liela nauda ietaupās, īpaši, ja vairāki skolēni ģimenē.

educis 8. augusts 2014 13:35

man ir 7bērni skolā iet viens šogad mums visu sapirks meitas krustmāte Londona jo tur visss ir 2x lētāks........... b-dārzā mēs iedodam naudu un audzinātājas visu sapērk pašas:)

Ilzhukinjs 8. augusts 2014 13:06

Es arī iepērkos Freko, kamēr ir 20% atlaide. :)

māmiņa_Iveta 8. augusts 2014 11:59

Freko vēl šodien 20% atlaide visam, jaunnedēļ 15%, pēc tam vēl pēc nedēļas 10%. Izmantoju šo piedāvājumu, iepērkot topošajai skolniecei nepieciešamo.

veesma 8. augusts 2014 11:26

Tā kā mums pašvaldība ir iedevusi talonus mācību līdzekļu iegādei, vienā konkrētā veikalā, tad uz turieni arī dosimies. Lai gan es jau tur papētīju cenas. Viss tajā veikalā ir krietni dārgāks nekā tagad lielveikalos uz akcijām.
Meitas patreiz gatavo sarakstus ar visu nepieciešamo, un tad nu tuvākajās dienās dosimies iepirkties.
Bērnu dārzam pagājušo gadu praktiski nekas nebija jāiegādājas, tā ka domāju, ka tā būs arī šogad. Dārziņs mums ir lielajā remontāun atsāks strādāt tik ar 1.septembri, tā ka ātrāk tā īsti neko nezināšu.
Pašvaldība mums uz vienu skolēnu dod talonu 32 Eiro vērtībā.