11 bērnu mammas pieredze: TOP 10 vietas, kur izmantot Goda ģimenes kartes atlaides

Autors: Godaģimene.lv, 2019. gada 3. oktobris, 14:42:42
11 bērnu mammas pieredze: TOP 10 vietas, kur izmantot Goda ģimenes kartes atlaides

“Mūsu ģimene ļoti novērtē “3+ Ģimenes kartes” ieviešanas iniciatīvu. Tieši pateicoties kartei, varam atļauties apmeklēt kultūras pasākumus, un muzejus,” pieredzē ar “3+ Ģimenes kartes” piedāvātajām atlaidēm dalās jelgavniece, 11 bērnu mamma Baiba Ozola.

11 bērnu mamma godīgi atzīst: tuvojoties brīvlaikam, apmeklējamās izklaides vai atpūtas vietas izvēli, kur ģimene dosies, visbiežāk nosaka pasākuma vietas piedāvātās atlaides lielums daudzbērnu ģimenēm. “Tas tāpēc, ka nereti rudenī klases fotografēšanās un klases ekskursiju izmaksas, kā arī visu bērnu sagatavošana skolai ir krietni patukšojusi ģimenes maciņu,” teic mamma.


“Mūsu ģimenei izklaides un ēdināšanas izmaksas, grozies kā gribi, ir daudz dārgākas nekā 1- 4 bērnu ģimenei. Taču ienākumi gandrīz līdzvērtīgi pārējiem vecākiem. Bet, neskatoties uz to, esot lielas ģimenes vecāki, esam iemācījušies izdzīvot, arī neliedzot sev atpūtu. Tāpēc varam teikt, ka “3 + Ģimenes kartes” pielietojumā mums ir izveidojies savs TOP 10.”

1. Biļetes sabiedriskajā starppilsētu transportā. Šīs atlaides visvairāk izmanto vecākie bērni, piemēram, lai no Rīgas pēc studijām atbrauktu uz airēšanas treniņu Jelgavā vai, piemēram, pastrādātu. Šāds brauciens ar atlaidēm izmaksā vien nieka 38 centus. Priecātos, ja atlaides piedāvātu arī “Tallink”, “Eurolines”, “Stena line”, “Airbaltic”, “Wizzair”, “Luxexpress” un “Ecolines”.

2. DUS “NESTE” ir otra visbiežāk izmantotā vieta atlaides saņemšanai ar “3+ Ģimenes karti”. Lielai ģimenei ir ievērojams degvielas patēriņš, un esam izpētījuši, ka ir “NESTE” ir lielas ģimenes maciņam visdraudzīgākā DUS vieta.

3. Apģērbu veikali "H&M" un “Lindex”. Kad augustā vai septembra sākumā ir jāiegādājas jaunas, ikdienas valkāšanai paredzētas drēbes, apakšveļa un sporta apģērbs, “H&M” piedāvātās atlaides nodrošina jūtamu ietaupījumu. Savukārt veikalā “Lindex” parasti iegādājamies virsjakas, cimdus un cepures. Gribētos, lai atlaides piedāvā arī citu apģērbu veikali, lai "nav jāstaigā viena preču zīmola apģērbos", kā bērni citreiz izsakās.

4. Kancelejas preču veikals "Kanclers" Jelgavā, kur iegādājamies skolas preces. Tāpat bērni, ejot uz klases biedru jubilejām, bieži dodas uz “Kancleru” iegādāties jubilāriem dāvanas ar 5% atlaidi. Otra iecienītākā vieta no šīs kategorijas ir grāmatnīca “Zvaigzne ABC”, kur meklējam skolas lietas un idejas radošām dāvanām ar 10% atlaidi.

5. Bērnu preču veikals "Rūķītis" Jelgavā, kuru atklājām tikai nesen. Veikalā esam iecienījuši iegādāties zīdaiņu apģērbu, dejošanas apavus, baseina un sporta apavus ar 8% atlaidi.

20191003144700-70603.jpg


 
6. Kino “Forum Cinemas”. Iecienītākā izklaides vieta ar tiešām jūtamu kino biļešu atlaidi daudzbērnu ģimenēm!

7. Grāmatnīca “Arga” Jelgavā, kur dodamies ievākot grāmatas un darba burtnīcas ar 10% atlaidi.

8. Veikalā “Tuvu” lielie bērni sev meklē retus apģērbus ar 20% atlaidi.

9. Veikals “Lāči” - daudzbērnu ģimenēm nodrošināta 7% atlaide gan produkcijai, gan arī ekskursijām.

10. Tērvetes dabas parks – lieliska aktīvās atpūtas vieta svaigā gaisā. Tiesa, pārsvarā mēs meklējam dabas takas, kur ieejas maksa nav jāmaksā.

“Vēl “3+ Ģimenes karti” esam izmantojuši, pērkot Latvijas leļļu teātra biļetes, bijuši Jaunmoku pilī, zinātkāres centrā “Zinoo”, Latvijas dabas muzejā un Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejā, kā arī vienu reizi, kad mums ar meitām bija meiteņu diena, bijām pārvērtību salonā “Hairriga”,” stāsta 11 bērnu mamma Baiba Ozola.