20% atlaide atpūtai Jaunmoku pils viesnīcā

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Domājot tieši par ģimenēm un viņu kopīgo atpūtu no neparastā ikdienas ritma ārpus ierastās vides, laikā no 1. – 4.maijam Jaunmoku pilī 3+ Ģimenes kartes īpašniekiem būs iespēja atpūsties viesnīcā ar 20 % atlaidi nakšņošanas pakalpojumiem.


Baudot drošu atpūtu ģimenes lokā vai divatā, Jaunmoku pils kompleksā var doties izbraucienos ar velosipēdiem, makšķerēt pēc seno laiku metodēm un piedalīties orientēšanās spēlē “Sveiks, Kaimiņ!” parkā.

Pils pavāre parūpēsies par gardām maltītēm uz vietas pilī, gan līdz ņemšanai zaļumos. Tajā gardēži varēs izvēlēties sev kārojamāko no dažādu veidu burgeriem, uzkodām, grilēdieniem un desertiem. Burgeri būs īpaši, jo arī maizītes ceps pils pavāre.


Piknikam parkā varēs iepriekš pasūtīt gan jau izceptu, gan sagatavotu šašliku un pikantos vistas spārniņus. Lai ceptu gaļu uz vietas kompleksā, varēs izmantot piknika vietu, degmateriālus un piederumus par papildus samaksu.


Numuru un maltīti nepieciešams rezervēt iepriekš pa tel. +371 26187442 vai e-pastu [email protected]

Jaunmoku pils kolektīvam ir svarīgi un viņi rūpēsies par drošības noteikumu ievērošanu no savas puses un to sagaidīsim ar no saviem viesiem!

Lai visiem jaukas un mierīgas brīvdienas!