3+ Goda ģimenes kartes atlaižu katalogs vienmēr līdzi!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Cienījamie 3+ Goda ģimenes karšu īpašnieki!

Ar gandarījumu paziņojam, ka jums ir pieejama mobilā lietotne 3+ karte. Lietotne palīdzēs ātri un ērti atrast programmas ietvaros piedāvātās atlaides atlaižu katalogā, kā arī atrast pieejamās atlaides sev tuvumā.

Atbalstītāju skaits, kas ir iesaistījies programmā "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"", pieaug. Šobrīd atbalstu sniedz jau 290 uzņēmumi, muzeji, teātri u.c. pakalpojumu sniedzēji. Tādēļ domājot par to, kā palīdzēt vairāk kā 56 000 3+ Goda ģimenes karšu īpašniekiem vieglāk orientēties lielajā atlaižu klāstā, Android un iOS operētājsistēmās ir pieejama lietotne 3+ karte.

Lietotnē ir pieejams Atlaižu katalogs ar 11 dažādām kategorijām, piemēram, degvielas uzpildes stacijas, ēdināšana, ģimenes atpūta, kultūras iestādes u.c un arī atrodama informācija par valsts atbalstu daudzbērnu ģimenēm. Mobilās lietotnes lietotāji varēs iepazīties ar katru atbalsta sniedzēju, tā piedāvātajām atlaidēm, kā arī izteikt savu viedokli, atstājot atsauksmi.

Papildus tiek nodrošinātas tādas iespējasSkatīt kartē, kur var redzēt konkrētā uzņēmuma atrašanās vietas visā Latvijas teritorijā un iespēja Navigēt – būs palīgs nokļūšanai līdz vēlamajam galamērķim.

Lai uzzinātu kādi pakalpojumi tiek piedāvāti tuvākajā apkārtnē, aicinām izmantot Atlaides tuvumā.

Ja interesē kāda no 11 piedāvātajām atlaižu kategorijām, aicinām izvēlēties vajadzīgo kategoriju un izvēlies sev vēlamo pakalpojumu, veikalu.

Mobilās lietotnes sadaļā Jaunumi pieejama aktuālā informācija par programmu, kā arī interesanti raksti, intervijas un informācija par jaunākajām atlaidēm.

Ja Jums ir nepieciešams pieteikt jaunas vai atjaunot 3+ Goda ģimenes kartes, tad ir lieliska iespēja pieteikties 3+ Goda ģimenes kartei arī mobilajā lietotnē.

Lūdzam pievērst uzmanību tam, ka:

Android operētājsistēmas lietotājiem mobilā lietotne pieejama Google Play ievadot atslēgas vārdus 3+ karte  (jaunākiem modeļiem “3+ karte”) vai izmantojot saiti:

https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.godagimene.TrisPlusKarte

iOS operētājsistēmu lietotājiem mobilā lietotne pieejama App Store, ievadot atslēgas vārdus 3+ karte.

Ļoti ceram, ka mobilā lietotne būs lielisks palīgs jūsu ikdienas iepirkšanās gaitu plānošanā un gaidīsim arī jūsu ierosinājumus turpmākai lietotnes attīstībai.

Sirsnīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu vēlot, jūsu Sabiedrības integrācijas fonds!