5 veidi, kā ienest rudens noskaņu mājoklī

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Tuvojoties rudenim, arvien vairāk uzmanības sākam pievērst iekštelpu labiekārtošanai, nevis darbiem un atpūtai ārpus telpām. Katram gadalaikam ir savs šarms, ir tikai jāmāk to izcelt. Lūk, piecas idejas kā ienest rudens krāsas un patīkamu noskaņu savā mājoklī.

Siltums
Rudens nāk ar drēgniem vakariem, tādēļ, lai padarītu māju patīkami siltu, jau laicīgi parūpējaties par malkas krājumiem saviem kamīniem un krāsniņām, vai iegādājieties elektriskos sildītājus.

Gaisma
Par rudens atnākšanu liecina arī straujas tumsas iestāšanās vakaros, tādēļ, lai papildinātu mājīgo noskaņu, ienesiet mājoklī vairāk gaismas. Jauna griestu lampa, maza naktslampiņa pie gultas vai gaismiņu virtene izgreznos mājas interjeru, vienlaikus iegūstot gaismu un radot interesantu dekorāciju.

Sienu krāsošana
Nopietnākām pārmaiņām krāsaināka vide mājoklī ienesīs patīkamas rudens vēsmas. Ja nevēlaties pārveidot visu istabu, iespējams nokrāsot vienu sienu, kas neprasīs tik daudz darba, bet radīs jaunas, svaigas istabas rezultātu.

Augi
Lai gan ziedošā vasaras sezona jau ir beigusies, joprojām iespējams izdekorēt māju ar augiem, kas neprasa ļoti daudz saules gaismas un ziedēs arī ziemā. Tādi augi kā antūrijas vai begonijas, kuru eksotiskos ziedos atpazīs jebkurš, atdzīvinās telpu arī rudens tumšajos mēnešos. Tāpat istabas galdu var rotāt ar ziedošajiem rudens ziediem, kā mārtiņrozēm vai asterēm.

Pārveido vannas istabu
Vannas istabas pārvērtībās - gan lielās, gan mazās. Izvēlies dabas motīvus. Ja esi nobriedis lielām pārmaiņām, vari ieklāt jaunas flīzes vai pat dabīgu koka grīdu. Mazās pārmaiņas vari radīt ar dvieļu nomaiņu, jaunu vannas paklājiņu vai citu aksesuāru iegādi.

Materiāls tapis sadarbībā ar K-rauta veikalu tīklu