Apollo Skypark - izklaides centrs visai ģimenei!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Apollo Skypark ir izklaides centrs visai ģimenei, ar lielāko batutu zonu Eiropā un iespaidīgu bērnu atrakciju pilsētiņu četru stāvu mājas augstumā, kas ļauj sasniegt nepārspējamu prieka līmeni rotaļājoties. Lec iekšā!

Apollo Skypark batutu un rotaļu zona:

Lēkājiet pa Eiropā lielāko batutu zonu, izpriecājieties aizraujošajā bērnu atrakciju pilsētiņā, vai izbaudiet lielisku dzimšanas dienas ballīti ģimenes lokā vienā no mūsu unikālajām ballīšu telpām!

Apollo Skypark rotaļu centrs piedāvā aktīvu izklaidi un jautrību visa gada garumā gan pieaugušajiem, kas kāro adrenalīnu, gan ģimenes jaunākajiem locekļiem. Viena biļete ļauj Jums piekļūt vairākām atrakcijām; lielākajai batutu zonai Eiropā, līdz pat 10 metrus augstai bērnu atrakciju pilsētiņai ar slidkalniņiem, rotaļu zonai un vairākām citām aizraujošām lietām.

Apollo Skypark ir Eiropā lielākā batutu zona.

 • Mūsu galvenā atrakcija ir batutu zona, kuras kopējā platība ir 1750 m², ko veido divi batutu laukumi, kuros ir pieejams batutu basketbols un tautas bumba.
 • Atklājiet savas superspējas – iemetiet bumbu grozā ar dubultsalto vai izvairieties no pretinieka metiena ar kūleni.
 •  Interaktīvās spēles Valo Jump un High 9 Duo  -  Jūs ierobežo tikai iztēle!

No citiem batutu centriem mūs atšķir tas, ka batuti ir izstrādāti un ražoti Igaunijā, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un atbilstību visām ES regulām.

Apollo Skypark bērnu atrakciju pilsētiņa mājas augstumā:

 • Visu dienu kāpiet un slidinieties pa bērnu atrakciju pilsētiņu, sasniedzot četru stāvu mājas augstumu jeb 10 metrus.
 • Galvenās atrakcijas ir 13 metrus gara slīdcaurule, kas uz brīdi ļauj izjust brīvo kritienu, un četru joslu viļņveida slidkalniņš, kur var rīkot sacīkstes ar draugiem. Mīksto bumbu lielgabals un bumbiņu baseins sniedz vēl vairāk jautrības.
 • Visi Bērnu atrakciju pilsētiņas teritorijas elementi atbilst ES regulām un ir ražoti no sertificētiem materiāliem.

Apollo Skypark ballīšu istabas:

 • Sarīkojiet lieliskāko dzimšanas dienas ballīti Apollo Skyparkā!
 • Mums ir 20 ērtas ballīšu telpas ar oriģinālu un aizraujošu dizainu. 15–20 bērnu grupām ar vecākiem ir pieejamas dažāda izmēra telpas. Katrā telpā ir zemi galdiņi, ērti dīvaini un krāsaini krēsli.
 • Mēs nodrošinām arī atsevišķu koplietojamu virtuvi ar izlietnēm, mikroviļņu krāsni, tējkannu un ledusskapi, kur uzglabāt savus produktus ballīšu laikā.

Aplūkojiet ballīšu telpas un rezervējiet to, kas jums patīk vislabāk!

Apollo Skypark mazuļu rotaļu zona:

Droša un izglītojoša rotaļu zona, kas piemērota ģimenes locekļiem, kas ir vecumā līdz 5 gadiem. Zona ietver nelielu rotaļu laukumu, kā arī šūpoles.

Apollo Skyparkā atradīsiet arī interaktīvo Valo Jump, jautrus velosipēdus, un vairākas citas atrakcijas.

Vienkārši leciet iekšā un izpriecājieties!

Iepazīsties ar noteikumiem: https://www.apolloskypark.lv/cenas/

Ar Latvijas goda ģimenes apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte) apmeklē par īpašu cenu:

 • 10 EUR par biļeti apmeklējot “Batutu un rotaļu zona” no pirmdienas līdz piektdienai un pērkot biļeti SUPER SKYPARK biļešu kasēs,
 • 13 EUR par biļeti apmeklējot “Batutu un rotaļu zona” sestdien un svētdien un pērkot biļeti SUPER SKYPARK biļešu kasēs,
 • 145 EUR par “Ballīšu istabiņa” apmeklējumu 20 dalībniekiem (2,5 stundas istabiņā, 20 biļetes viesiem, 2 pavadoņi) no pirmdienas līdz ceturtdienai. Rezervējot istabiņu obligāti jāsazinās ar [email protected] vai +371 26672800,
 • 175 EUR par “Ballīšu istabiņa” apmeklējumu 20 dalībniekiem (2,5 stundas istabiņā, 20 biļetes viesiem, 2 pavadoņi) piektdien. Rezervējot istabiņu obligāti jāsazinās ar [email protected] vai +371 26672800,
 • 120 EUR par “Ballīšu istabiņa” apmeklējumu 15 dalībniekiem (2,5 stundas istabiņā, 15 biļetes viesiem, 2 pavadoņi) no pirmdienas līdz ceturtdienai. Rezervējot istabiņu obligāti jāsazinās ar [email protected] vai +371 26672800,
 • 150 EUR par “Ballīšu istabiņa” apmeklējumu 15 dalībniekiem (2,5 stundas istabiņā, 15 biļetes viesiem, 2 pavadoņi) piektdien. Rezervējot istabiņu obligāti jāsazinās ar [email protected] vai +371 26672800.

Atlaide tiek piemērota iegādājoties biļetes SUPER SKYPARK biļešu kasēs, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.apolloskypark.lv

20221107153241-22729.jpg