Aptauja: pastāsti kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Autors: Godaģimene.lv, 2018. gada 28. marts, 12:36:45
Aptauja: pastāsti kā ir būt daudzbērnu ģimenei Latvijā un dodies uz Rīgas Zoodārzu

Katru gadu Latvijā tiek paplašināts dažādu praktisko ieguvumu klāsts, ko var saņemt daudzbērnu ģimenes, tomēr samērā maz ir zināms, kā šīs ģimenes jūtas novērtētas sabiedrībā. Pozitīva un atbalstoša apkārtējo attieksme pret uzņēmīgiem vecākiem ir ne mazāk būtiska, lai Latvijā veidotos arvien vairāk stipru ģimeņu. Tāpēc Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm, sadarbībā ar Latvijas Goda ģimeni vēlas pirmo reizi novērtēt kā daudzbērnu ģimenes jūtas Latvijā šodien, kas motivē vecākus veidot lielas ģimenes un kāda ir šo ģimeņu ikdiena.

Līdz 31. martam daudzbērnu ģimeņu vecāki tiek aicināti aizpildīt aptaujas anketu, kas palīdzēs veidot labāku izpratni par galvenajiem ieguvumiem no kuplas ģimenes pašu vecāku vērtējumā, kā arī novērtēt, kas ir aktuālie izaicinājumi apkārtējo atbalstā un attieksmē, ar ko jāsastopas ikdienā. Aptaujas dalībnieku vidū tiks izlozētas dāvanu kartes Rīgas Zoodārza apmeklējumam ar visu ģimeni, lai sniegtu iespēju atzīmēt pavasara atnākšanu ar vērtīgu izklaides pasākumu.

Aptaujas anketa pieejama šeit: https://ej.uz/gimenu_aptauja

Ģimenes, kuras ikdienā rūpējas par kuplu bērnu pulku ir pelnījušas īpašu atzinību, ne tikai ar dažāda veida praktiskajiem ieguvumiem ikdienas atvieglošanai, bet arī ar pozitīvu un atbalstošu attieksmi, norāda Amigo valdes priekšsēdētājs Artūrs Freimanis: “Mēs kā uzņēmums ticam, ka ģimene ir lielākā vērtība un līdz ar bērnu skaitu aug ne tikai rūpes, bet arī prieks, ko var gūt ikdienā. Vienlaikus ir svarīgi apzināties, ka ikvienam no mums ir svarīgi arī kādu emocionālo atbalstu un attieksmi saņemam no apkārtējiem. Tāpēc vēlamies pirmo reizi īstenot šādu pētījumu, lai labāk izprastu lielāko ģimeņu ikdienu un to, cik komfortabli Latvijā jūtas daudzbērnu ģimeņu vecāki - savu paziņu un tuvinieku lokā, darba vietās un sabiedrībā kopumā. Jo ikviens no mums var veicināt labvēlīgu vidi, kurā stipras ģimenes jūtas novērtētas un arvien vairāk vecāku ir gatavi veidot stiprāku Latviju.”

 

Aptaujas aizpildīšana aizņems aptuveni 10 minūtes. Visas sniegtās atbildes ir anonīmas un tiks izmantotas tikai apkopotā veidā.

20180323152615-76812.jpg           20180323153255-11510.jpg