Autoskolā Hercogs sāc mācīties jau šodien!

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 5. oktobris, 10:04:19
Autoskolā Hercogs sāc mācīties jau šodien!

Autoskolas HERCOGS piedāvā iegūt B, BE, C, CE, D kategorijas tiesības.

Autoskola HERCOGS ir Jēkabpils autoskola, tā atrodas pašā pilsētas sirdī – blakus Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļai “Sēļu sēta” Dambja iela 10.

Autoskolas HERCOGS klusā misija ir darīt pasauli labāku, tāpēc mums ir svarīgi, lai ikvienam kursantam izdodas kļūt par zinošu un drošu satiksmes dalībnieku.

Autoskolas mācību programmas ir paredzētas:

Metodika ir izstrādāta atbilstoši dažādu vecumposmu īpatnībām, pieredzei un galvenokārt uztveres spējām. Mācības tiek pasniegtas vizuāli un audiāli, mācību materiāli tiek regulāri un sistemātiski pilnveidoti un atjaunoti.

Autoskolā HERCOGS šobrīd apmācību veic tikai profesionāli un pieredzējuši pasniedzēji un instruktori, bet noteikti esam atvērti arī topošajiem profesionāļiem. Mums rūp ētiska un godprātīga attieksme pret autoskolas instruktoriem un pasniedzējiem, kursantiem un sadarbības partneriem, jo mēs ticam, ka gribot negribot pastāv princips – apmierināts kursants ir apmierināti mācību spēki.

Lai mācības noritētu produktīvāk, nodarbības notiek mājīgā, komfortablā atmosfērā pie silta dzēriena.

Autoskolā HERCOGS kursantus apmāca ar entuziasmu un lielu aizrautību!

Kāpēc? Tāpēc, ka tas ir mūsu sirds darbs!

Nāciet mācīties autoskolā HERCOGS un braukšana tev sniegs gandarījumu!

Autoskola HERCOGS piemēro atlaides, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte) vai LT, vai EST ģimenes karti:

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.autoskolahercogs.lv

20221005200505-29551.jpg