Bērnudārzu stāstu konkurss par godu Ģimenes dienai ir noslēdzies!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Ģimenes dienas svētki ar atraktīvām rotaļām, sirsnīgu koncertu, mīļiem priekšnesumiem – tieši tādus pieteikumus konkursam saņēmām no pirmsskolas izglītība iestādēm. Ideju konkursam “Ģimenes dienas svinēšanas tradīcijas” kopumā saņēmām 42 pieteikumus.

Konkursa mērķis bija veicināt Starptautiskās Ģimenes dienas popularizēšanu un saturīga brīvā laika pavadīšanu ģimenes lokā.

Valsts atbalsta programma „Latvijas Goda ģimenes apliecība „3+ Ģimenes karte”” un Latvijas vecāku organizācija „Mammamuntetiem.lv” aicināja ikvienu pirmsskolas izglītības iestādi Latvijā iesūtīt savu pieredzes stāstu par to, kā bērnudārzā svin Ģimenes dienu.
 

LAIKS NOSKAIDROT UZVARĒTĀJUS!

Zinātkāres centra apmeklējumu („www.zilibrinumi.lv”) balvā saņem:

1. No Rīgas - Privātā pirmsskolas izglītības iestādes ”m’Pipariņš” grupiņa „Margrietiņas” dosies uz zinātkāres centru Rīgā.
2. No Zemgales - Jēkabpils pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Kāpēcītis" "Zivtiņu"grupa dosies uz zinātkāres centru Lielvārdē.
3. No Kurzemes - Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” ansambļa dalībnieki dosies uz zinātkāres centru Liepājā.
4. No Vidzemes - Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestādes "Auseklītis" dosies uz zinātnes centru Z(in)oo Cēsīs.
5. No Latgales - “Preiļu Brīvā skola” dosies uz zinātkāres centru Daugavpilī.
 

Pārsteiguma balvu grozus no NUKO.LV saņem Liepas pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” “Kāpēcīšu” grupa un Ikšķiles Brīvās skolas pirmsskolas izglītības iestādes grupiņa „Kumeliņi”.

Grāmatnīcas “Zvaigzne ABC” grāmatas saņem Viļānu novada pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte”, savukārt grāmatnīcas “Jānis Roze” sarūpēto balvu īpašumā iegūst Privātā sākumskolas un pirmsskolas izglītības iestāde „Vinnijs”.

No sirds apsveicam visus uzvarētājus un sakām lielu paldies visiem, kuri piedalījās un vairoja Ģimenes dienas svinēšanas tradīciju.

Lai vienotos par balvu saņemšanu, rakstiet [email protected]. Balvas jāizņem mēneša laikā no uzvarētāju izsludināšanas datuma.

Foto: Shutterstock.com