Četri lieliski koncerti, ko vērts apvienot Valentīndienā

Autors: Godaģimene.lv, 2018. gada 12. februāris, 16:57:33
Četri lieliski koncerti, ko vērts apvienot Valentīndienā

Vai zināji, ka Valentīndienā notiek vairāk nekā 50 dažādu pasākumu? Koncerti, teātra izrādes, kino, vēlās brokastis un vakariņas…izvēles iespējas ir tiešām plašas, un tagad visus mīlētāju dienas pasākumus var apskatīt vienā vietā – Kurp.es!


Uzaicināt kādu uz randiņu var būt izaicinājums, taču nākamais jautājums – kur abiem kopā doties? Lai varētu ērti aplūkot visus randiņam piemērotos pasākumus vienuviet un izvēlēties sev tīkamāko, pasākumu platforma Kurp.es savā mājas lapā ir izveidojusi tēmturi jeb tagu "randiņam" un apskati visas iespējas romantiskai laika pavadīšanai divatā.

Lai Valentīndienas plānošanu padarītu vēl ērtāku te būs lieliski 5 koncerti, kas 14. februāra vakaru padarīs neaizmirstamu. Izvēlies kādu no šiem pasākumiem!

  1. Kaspars Zemītis “Vētra klusumā” – koncerts Lielajā ģildē. Sīkāk šeit
  2. Linda Leen & Rihards Lībieties “INTROVERSIJAS” – akustisks koncerts K. K. fon Stricka villā. Sīkāk šeit.
  3. “Šūberts un Bēthovens. Vīnes Klasika” – Trio Palladio kamermūzikas koncerts Mazajā ģildē. Sīkāk šeit.
  4. Goran Gora koncerts Paviljonā Ziedoņdārzs. Sīkāk šeit
  5.  “La Guitarra Flamenca” – apvienības Unión flamencana flamenko-rumbas koncertprogramma VEF Kultūras pilī. Sīkāk šeit.

Materiāls sagatavots ar Kurp.es. Katru nedēļu ir iespējams atrast vairāk nekā 500 pasākumus Rīgā un visā valstī, un līdz ar to tā ir kļuvusi par vadošo pasākumu platformu Latvijā. Pasākumus iespējams atlasīt interaktīvā kartē pēc datuma vai tēmas (piemēram, mūzika, teātris, kino, kursi, pasākumi bērniem u.t.t.).