Ģimenes diena PII “Saulīte” - pašu gatavoti apsveikumi

Autors: Godaģimene.lv, 2016. gada 23. maijs, 13:43:11
Ģimenes diena PII “Saulīte” - pašu gatavoti apsveikumi

3-4 un 6-7 gadīgo bērnu grupa. Mūsu iestāde strādā no pirmdienas rīta 7:00 līdz piektdienas 19:00. Daudzi bērni pie mums dzīvo visu nedēļu, tāpēc arī ļoti gaida vecākus. Gaidot svētkus gatavojām apsveikumus – zīmējam savu ģimeni un izgatavojām puķes – mazākie bērni no plaukstiņu nospiedumiem, lielie grieza un līmēja savu puķi. Ģimenes dienu svinam jau trešo gadu, pasākums ir kopīgs visai iestādei, sākas ar muzikālu sveicienu, tad notiek sportiskas aktivitātes ģimenēm.

20160523134355-93957.jpg
Iesūtījusi: Skolotāja Aija Bondare

KONKURSS

Ja līdz šim bērnudārza grupiņa nav svinējusi Ģimenes dienu, kas tiek atzīmēta 15. maijā, tad šis konkurss būs kā iedvesmas avots – visi iesūtītie stāsti tiks publicēti valsts atbalsta programmas „Latvijas Goda ģimenes apliecība „Ģimenes karte 3+”” oficiālajā mājaslapā „www.godagimene.lv”.

Balvās!
Kopumā būs 5 uzvarētājas grupiņas – pa vienai no katra reģiona: no Latgales, Vidzemes, Zemgales un Kurzemes, kā arī no Rīgas! Galvenā balva – Zinātkāres centra apmeklējums („www.zilibrinumi.lv”).
Gaidāmas arī pārsteiguma balvas, ko gādās „Latvijas Goda ģimenes apliecības „Ģimenes karte 3+”” atbalstītāji – „Zvaigzne ABC”, „NUKO.lv” un grāmatnīca „Jānis Roze”.

 

1. Iesūtiet savu pieredzes stāstu Ģimenes dienas svinēšanā – tas var būt pilns pasākuma scenārijs vai arī viena konkrēta ideja, piemēram, ģimenes apsveikumam.
2. Iesūtītajai idejai jāpievieno vismaz viens foto.
3. Sava ideja jāiesūta līdz šā gada 20. maijam, rakstot uz e-pastu: [email protected]
4. Sūtot pieteikumu, jānorāda pirmsskolas izglītības iestādes nosaukums, adrese, cik bērnu ir grupiņā, grupiņas audzinātājas vārds un kontakttālrunis.
5. Konkursa uzvarētāji tiks publicēti 24.05.2016. vietnē „www.godagimene.lv”.
6. Uzvarētāju noteiks vecāku organizācijas „Mammamuntetiem.lv” un „Latvijas Goda ģimenes apliecības „Ģimenes karte 3+”” pārstāvju žūrija.