Grāmata par kādu amizantu izgudrotāju: "Doktors Haštags un Prāta kontroles gadžets"!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

PIEDĀVĀJUMS VAIRS NAV SPĒKĀ!

Izdevējs: SIA "Riharda Čerkovska aģentūra", dodies pēc sava eksemplāra uz WWW.HASTAGS.LV, jo apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašnieki grāmatu var iegādāties ar 15% atlaidi!

Rihards Čerkovskis ir bērnu pasākumu vadītājs un organizators, kas pēdējos gadus ir nodevies rakstniecībai. Šī ir viņa 5. grāmata, kas iedrošinās un iedvesmos daudzus vecākus un bērnus sevis un pasaules izzināšanai!

Grāmata “Doktors Haštags un Prāta kontroles gadžets” ir aizraujošs stāsts par kādu amizantu izgudrotāju, kurš saņem vēstuli no Gaismas Kopienas Dibinātājiem, kas viņu aicina iestāties "Slepenā Ordenī", kurā viņam tiks atklātas "Senas Zināšanas", ar kuru palīdzību viņš spēs izprast savu dzīves aicinājumu un savu lomu spēlē starp "Melnās Tumsas" un "Baltās Gaismas" karalistēm!

Grāmatas sižets norisinās trīs paralēlās dimensijās –

Melnās Tumsas karalistē,

Cilvēku Pasaulē,

Baltās Gaismas karalistē!

Baltās Gaismas karaliste, tāpat kā Melnās Tumsas karaliste eksistē tepat uz planētas Zeme. Mēs – cilvēki – esam tie, kas vienai vai otrai karalistei dod spēku! Baidoties mēs dodam spēku Melnās Tumsas karalistei, bet, dzīvojot saskaņā ar Mīlestību, mēs palīdzam Baltās Gaismas karalistei aizstāvēt Gaismas ideju par to, ka mēs visi cilvēki kādā augstākā eksistences līmenī esam cieši saistīti.

20221205091043-28755.jpg

Programmas "Latvijas Goda ģimenes apliecība" ietvaros apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašnieki grāmatas var iegādāties ar 15% atlaidi!

Lai saņemtu atlaidi, sūti mums uz e-pastu [email protected]  savu apliecības numuru ar piebildi, cik grāmatas vēlies iegādāties! 

 

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.rihardscerkovskis.lv

20221201162234-13562.jpg