Iespēja pieteikties bezmaksas konsultācijai pie alergologa

Autors: Godaģimene.lv, 2016. gada 10. jūnijs, 11:09:11
Iespēja pieteikties bezmaksas konsultācijai pie alergologa

No 10. līdz 12.jūnijam Rīgā Lucavsalā Neutral akadēmija rīko akciju “Diena BEZ alerģijas”, kurā izglītos iedzīvotājus, kā pasargāt sevi un ģimeni no alerģijām un kā ar tām vislabāk sadzīvot. Pasākuma ietvaros interesenti varēs saņemt alergoloģes Daces Kārkliņas bezmaksas konsultācijas, savukārt bērni varēs piedalīties dažādās izzinošās meistarklasēs un spēlēs.

Akcija “Diena BEZ alerģijas” ieskandina alerģijas mēnesi, kas turpināsies līdz par jūnija beigām un aicinās iedzīvotājus ar paradumu maiņu mazināt alerģijas riskus.

Pasākuma laikā Lucavsalā trīs dienas no plkst. 11.00 – 15.00 darbosies Neutral akadēmijas vēstniecība “Nē alerģijai” un tajā varēs saņemt alergologa bezmaksas konsultāciju.

Pasākumu aicina apmeklēt ģimenes ar bērniem, jo viņiem saprotamā valodā būs iespēja uzzināt, kā sevi pasargāt no saslimstības ar alerģijām, piedaloties dažādās izzinošās spēlēs un meistarklasēs. Vairāk informācijas www.neutralakademija.lv.

Bezmaksas konsultācijai aicinām pieteikties zvanot pa tālruni 29279352.

Mūsdienās attīstītajās valstīs, saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas rādītājiem, alerģiskas izpausmes var jau novērot aptuveni 40% iedzīvotāju un ir skaidrs, ka šis īpatsvars tuvākajos gados tikai pieaugs. Organizācija prognozē, ka nākotnē ar alerģiju un tās slimībām saskarsies gandrīz katrs otrais eiropietis.Alerģija ir kļuvusi par mūsdienu urbānās pasaules slimību. Viens no alerģijas rašanās iemesliem ir vide, ko esam ap sevi izveidojuši un kas ir bagāta ar dažādiem alergēniem. Tādēļ ārsti mudina negaidīt alerģisku simptomu parādīšanos, bet savlaicīgi pievērst uzmanību saviem ieradumiem.