Ieteikumi iesnieguma aizpildīšanā piesakoties “3+ Ģimenes kartei”

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Laika posmā no 2015.gada 22.decembra līdz 2016.gada 15.februārim uz 3+ Ģimenes karti pieteikušās vairāk kā 1700 personas.

Lai paātrinātu datu apstrādi pirms iesnieguma aizpildīšanas piesakoties daudzbērnu ģimenes "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"" kartei, aicinām:

  • korekti un precīzi norādīt savu vārdu un uzvārdu – izmantojot visas garumzīmes un mīkstinājuma zīmes, ja tās vārdā ir. Savu vārdu, uzvārdu norādot ar LIELAJIEM DRUKĀTAJIEM BURTIEM;
  • korekti un precīzi norādīt savu bērnu vārdus un uzvārdus ar vārdos iekļautajām garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm. Bērnu vārdus un uzvārdus rakstot ar mazajiem burtiem, izņemot pirmos burtus, piemēram, Vārds, Uzvārds;
  • pārliecināties par savu un bērnu deklarēto dzīvesvietu un iesniegumā to norādīt pilnā apmērā – iekļaujot gan mājas, gan dzīvokļa numurus, privātmāju nosaukumus norādot pēdiņās utml. Tas atvieglos pastnieku darbu, jo uz šo adresi tiks nosūtīta Jūsu 3+ ģimenes karte. Savu un bērnu deklarēto dzīvesvietu ērti var pārbaudīt portālā www.latvija.lv, izmantojot Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldes e-pakalpojumu "Mani dati Iedzīvotāju reģistrā". Personai ir iespējams elektroniski uzzināt, kādas ziņas par to, tās nepilngadīgo bērnu, aizbildnībā vai aizgādnībā esošo personu ir iekļautas Iedzīvotāju reģistrā (deklarētā vai ārvalstīs reģistrētā dzīvesvieta, pases dati, vecāku, bērnu un laulātā personas kodi u.c. informācija).
  • Korekti un precīzi norādiet savu e-pasta adresi, jo uz to Jums tiks nosūtīts e-pasta paziņojums par to, ka karte ir gatava un to varat saņemt.
  • Ja Jums ir bērni līdz 24 gadu vecumam, kas mācās, to nepieciešams apliecināt nosūtot uz [email protected] ieskenētu vai nofotografētu iesniegumu no izglītības iestādes, kurā bērns mācās. Bez šāda iesnieguma karte netiks izsniegta.

Lūgums neaizpildīt iesniegumu atkārtoti, kamēr neesat saņēmuši ziņu, ka Jūsu karte ir gatava, jo Jūsu iesniegums un tajā norādīto datu apstrāde var aizņemt līdz 3 nedēļām. Ja šajā laikā Jūs atkārtoti aizpildāt iesniegumu, tad iepriekšējie dati tiek dzēsti un viss datu apstrādes process sākas no jauna. 

Kad karte ir gatava, karšu īpašniekiem tiek nosūtīts  e-pasta paziņojums. 7 dienu laikā no šāda e-pasta saņemšanas savu un laulātā karti var izņemt klātienē, Sabiedrības integrācijas fondā, Aspazijas bulvārī 24, 3.stāvā, Rīgā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un nododot veco karti, ja tāda ir. Neizņemtās kartes pēc 7 dienām tiks nosūtītas uz personu norādītajām pasta adresēm.

Jūsu godagimene.lv