Intergeo grupas filiāle Baltijas valstīs – Intergeo Baltic pievienojas programmai, lai atbalstītu Goda ģimenes visā Baltijā!

Autors: Godaģimene.lv, 2023. gada 12. maijs, 08:12:15
Intergeo grupas filiāle Baltijas valstīs – Intergeo Baltic pievienojas programmai, lai atbalstītu Goda ģimenes visā Baltijā!

INTERGEO Baltic ir INTERGEO grupas filiāle Baltijas valstīs.

NTERGEO Baltic ir dibināta 2015. Gadā. 

Savā darbības periodā ir kļuvuši par vienu no vadošajiem ģeotehnisko, ģeoloģisko un vides pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

INTERGEO Baltic sniedz arī mērniecības pakalpojumus, veic konsultācijas un uzraudzību vides attīrīšanas un rekultivācijas projektos.

INTERGEO Baltic pieredze ir rūdīta gan īstenojot pakalpojumus privātiem klientiem visā Latvijas teritorijā, gan arī valstiska mēroga projektos kā Rail Baltica dzelzceļa trases izbūve Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, Latvijas pasažieru vilciena elektrifikācija, dažādu LVC autoceļu rekonstrukcija, Mežaparka estrādes pārbuve, dažāda veida saules parku izbūve Latvijā, izpētes darbi lielākajās piesārņotajās vietās Latvijā (Gudrona dīķi, Sarkandaugavas vēsturiski piesārņotās vietas, Aizkraukles HES) u.c.

INTERGEO Baltic darbinieki nepārtraukti pilnveido savu kvalifikāciju, dodoties uz apmācībām, komandējumos un apgūstot nozarē nepieciešamās prasmes.

 20230511170416-88000.jpg

Sazinieties ar mums un mēs spēsim atrast Jums labāko risinājumu!

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes”, LT vai EST ģimenes kartes īpašnieks, saņem:

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.intergeobaltic.eu

20230511170125-68861.jpg