Jelgavā durvis vēris Zviedrijas apģērbu ražotājs un mazumtirgotājs "LINDEX"

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Novembrī tirdzniecības centrā "RAF centrs" atklāts desmitais "Lindex" veikals Latvijā.

Aptuveni 537 kvadrātmetru lielā platībā veikala piedāvājumā būs plašs jaunāko un modernāko apģērbu klāsts par pieejamām cenām, neliekot pircējiem izvēlēties starp kvalitāti, dizainu un stilu. Saskaņā ar veikalu konceptu interjerā tiks izcelts zīmola skandināviskais mantojums.

"Jau šobrīd mūsu klienti Jelgavā iegādājas "Lindex" apģērbu interneta veikalā lindex.com un dodas uz Rīgu iepirkties "Lindex" veikalos. Vēlamies būt tuvāk mūsu klientiem un redzam perspektīvu šajā pilsētā", saka "Lindex" Baltijas reģiona vadītāja Ieva Dude-Beinaroviča.

"Pēc tirdzniecības centra „RAF centrs” pārbūves tagad pircējiem ir pieejamas daudz gaišākas, ērtākas un labiekārtotas telpas savu ikdienas pirkumu veikšanai, tādējādi nodrošinot ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam patīkamāku iepirkšanās pieredzi. Tāpat ir papildināts tirdzniecības centra nomnieku sastāvs, lai jelgavnieki varētu atrast sev un savai ģimenei pašu nepieciešamāko. Esam priecīgi, ka "Lindex” savu pirmo veikalu Jelgavā ir izvēlējies atvērt tieši tirdzniecības centrā „RAF centrs” – Jelgavas pilsētas iedzīvotāji to noteikti ļoti augstu novērtēs,” norāda tirdzniecības centra vadītājs Vitolds Kaupass.

3+ ģimenes karšu īpašniekiem Lindex veikalos bērnu un sieviešu apģērbiem 10% atlaide.