Kā kļūt par Valdzinošu Sievieti kopā ar Baibu Auziņu?

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem Baiba Auziņa sniedz atlaidi 30% apmērā no standarta cenas individuālajām konsultācijām, mentorprogrammai ar Baibu Auziņu „Atmodini SEVI”, kā arī  ikmēneša maksai un VIP jeb mūža programmai.

Nupat aizvadīti gada svētīgākie svētki, kas dēvējami par jaunu sākumu. Šajā laikā iezīmējas gada turpinājums - cik laimīgs, veselīgs, veiksmīgs un baudpilns tas būs. Līdz ar jaunu sākumu dabas ciklā, aicinu saskatīt jaunu sākumu sevī. Mans aicinājums vienmēr ir bijis būt savas dzīves autorei, uz ko vēlos iedvesmot arī Tevi!

Ir būtiski piedalīties dzīvē - piedalīties SAVĀ dzīvē! Piedalīties pilnasinīgi. Ne tikai ļauties plūsmai, bet arī izrādīt interesi pašai par sevi. Ir laiks Visumam parādīt - kā tieši Tu vēlies dzīvot un justies!

Izaicinu Tevi! Vai kļūsi par Valdzinošu Sievieti?

30 dienu izaicinājums SIEVIETES VALDZINĀJUMS.

No 1.-30.maijam iepazīsti sevi kā valdzinošu sievieti kustībā, skaistumkopšanā, veselībā un garā. Jūnijā Tu jau būsi cita!

Mēneša garumā varēsi piedzīvot kā emocionāla, tā praktiska satura uzdevumus, kustību nodarbības, lekcijas, meditācijas un pat konkursus, kas padarīs Tevi laimīgu gan iekšēji, gan ārēji! 

Pačukstēšu, ka Tevi sagaida:

  • 4x nedēļā viedais fitness, 1x nedēļā intīmais fitness un 1x nedēļā pašmasāža sejai un ķermeņa tvirtumam kopā ar Kristīni Čerņavsku.
  • Dakteres Gunas Havensones lekcija par to, kā ātri un kvalitatīvi sagatavoties fiziskai slodzei un samazināt traumatisma riskus!
  • 1x nedēļā uzdevumi, lekcijas, meditācijas Sievišķības atvēršanai kopā ar Baibu Auziņu
  • 3 nodarbības kopā ar Everitu Zariņu. Sejas kopšanas meistarklase teorijā un praksē (uz norādīto adresi saņemsi Tev atbilstošos sejas kopšanas produktus priekš praktiskās nodarbības).
  • Īpašie piedāvājumi no sadarbības partneriem!

Darbosimies slēgtā Instagram profilā @sievietes_valdzinajums, kur varēsi justies atbrīvota un ļauties procesam. Visi pieejamie materiāli Tev būs pieejami 3 mēnešu garumā, lai Tu varētu turpināt patstāvīgi veltīt laiku sev arī turpmāk!

Tā ir tikai maza nojausma par to valdzinošo burvību, kas Tevi sagaida šajā izaicinājumā!

Vairāk informācijas un pieteikumu atradīsi šeit: https://www.laimigasieviete.com/sievietes-valdzinajums/

Pieteikumā izmanto kodu: Godaģimene un piedalies izaicinājumā par 45,00 EUR ( pārējiem 59,00 EUR)

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.laimigasieviete.com

20220418131052-82690.jpg