Kādiem pakalpojumiem visbiežāk 3+ Ģimenes karti izmanto Ansis Bogustovs

Autors: Godaģimene.lv, 2019. gada 7. augusts, 15:46:40
Kādiem pakalpojumiem visbiežāk 3+ Ģimenes karti izmanto Ansis Bogustovs

“Vasarā visbiežāk “3+ Ģimenes karti” izmantojam fantastiskajām atlaidēm starppilsētu sabiedriskajā transportā,” pieredzē dalās četru bērnu tētis Ansis Bogustovs.

“Vasarā mūsu bērni brauc pie vecmāmiņas uz Bausku, un esam patiesi priecīgi par lielajām atlaidēm sabiedriskajā transportā,” Ansis Bogustovs stāsta, kā viņu ģimenei noder “3+ ģimeņu karte”. “Reiz, turot rokās šo karti, aizdomājos, ka mūsu ģimene varētu arī pārcelties dzīvot uz Bausku, un turpināt braukāt uz Rīgu, lai bērni ietu skolā un mēs - lai ietu uz darbu. Tas paņemtu vairāk laika, taču ar šo karti nepalielinātos izmaksas,” prāto tētis un TV raidījumu vadītājs Ansis Bogustovs.

Viņš norāda, ka dažkārt nav tik svarīgs atlaides lielums, cik statuss - mēs esam daudzbērnu ģimene, un tieši tāpēc mums ir zināmas privilēģijas.

Viņš atklāj - karti Bogustovu ģimene visai bieži izmanto arī grāmatnīcās “Jānis Roze” un “Zvaigzne ABC”. “It kā runa tikai par kancelejas precēm, tomēr ir tik patīkami saņemt atlaides. Turklāt jauki, ka vajadzīga tikai viena karte, lai atlaides saņemtu vairākās vietās, līdzi nav jānēsā vairākas,” - tā Ansis Bogustovs. Viņš norāda, ka dažkārt nav tik svarīgs atlaides lielums, cik statuss - mēs esam daudzbērnu ģimene, un tieši tāpēc mums ir zināmas privilēģijas.

Kā trešo nozīmīgo atlaidi, ko Bogustovu ģimene līdz šim ir izmantojusi, Latvijā pazīstamais tētis nosauc apdrošinšāšanas pakalpojumus. “Apdrošināšanas pakalpojumus nevajag bieži, tomēr atlaidi ar 3+ karti esam saņēmuši arī šajā jomā. Zinu, ka atlaides ir arī degvielai, un daudzām ģimenēm tas ir noderīgi, tomēr mums nav aktuāli - jau vairākus gadus pārvietojamies ar elektromobili.”