Latvijas Pasts atklāj pirmo jaunajiem vecākiem draudzīgo pasta nodaļu

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Ar satiksmes ministra Ulda Auguļa, vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītājas Ingas Akmentiņas-Smildziņas un Latvijas Pasta valdes priekšsēdētāja Mārča Vilcāna līdzdalību uzņēmums atklājis pirmo jaunajiem vecākiem draudzīgo pasta nodaļu, kas ierīkota Rīgas 3.pasta nodaļas telpās tirdzniecības centrā Mols un ir pirmais solis ceļā uz klientiem labvēlīgākas vides radīšanu pasta nodaļās. Bez jauno vecāku prioritāras apkalpošanas nodaļā ierīkots arī speciāli veidots bērnu stūrītis, kas jaunākos uzņēmuma klientus iepazīstina ar Latvijas Pasta darba specifiku.

 

Jaunajiem vecākiem draudzīgā pasta nodaļa tapusi sadarbībā ar vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv, balstoties uz organizācijas ieteikumiem, kā jaunajiem vecākiem labvēlīgāk organizēt nodaļu darbu. Analizējot klientu plūsmu, pirmā jaunajiem vecākiem draudzīgā pasta nodaļa ierīkota visjaunākajā Latvijas Pasta nodaļā – Rīgas 3.pasta nodaļā t/c Mols, Krasta ielā 46.

 

Vecākiem draudzīgā pasta nodaļa ietver vairākus elementus. Pirmkārt, tā ir īpaša pakalpojuma poga Jaunajiem vecākiem klientu plūsmas regulēšanas sistēmā, kas paredz topošās mammas un jaunos vecākus, kam līdzi bērni līdz septiņu gadu vecumam, apkalpot prioritāri. Otrkārt, speciāli veidots bērnu stūrītis, kura aprīkojums izgatavots no Latvijas kokmateriāliem un kurā izmantotas ekoloģiskas krāsas – tam ir īpašs dizains, kas saistošā veidā informē par Latvijas Pasta darbību: pa Latvijas kontūru iespējams “izbraukt” ar miniatūru uzņēmuma automašīnīti, parādot uzņēmuma pasta sūtījumu apmaiņas ikdienas maršrutus visā valstī, kā arī aizpildīt vairāku veidu pastkartes.

 

20170309101842-54412.jpg

 

Vecākiem draudzīgā pasta nodaļa arī marķēta ar īpašu piktogrammu, kas apliecina, ka jaunie vecāki šajā nodaļā ir īpaši gaidīti.

 

Pakāpeniski vecākiem draudzīgas pasta nodaļas koncepciju plānots īstenot arī citās klientu apmeklētākajās pasta nodaļās visos Latvijas reģionos.

 

 


Par VAS Latvijas Pasts 

LatvijasPasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām TNS Latvia, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.