Ludzas novada pašvaldības sporta centri aicina Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekus!

Autors: Godaģimene.lv, 2023. gada 20. marts, 09:38:47
Ludzas novada pašvaldības sporta centri aicina Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekus!

Ludzu var dēvēt par Latvijas ezeru galvaspilsētu, jo pilsēta ir piecu ezeru ieskauta. Kopā ar Latgalei tik raksturīgajām koka mājām ziedošu dārzu vidū un mazajām ezermalas ieliņām, veidojas neatkārtojami šarmanta vide. Latgaliešu atvērtā sirds, saviļņojošā daba un no sendienām pārmantoto prasmju meistaru arodi ir tās vērtības, kas allaž paliks tūristu un pilsētas draugu sirdīs.

Ludzas Livonijas ordeņa pilsdrupas ir galvenā pilsētas vertikāle līkumaino vecpilsētas ieliņu ielenkumā, Lielā Ludzas sinagoga, Baznīckalns, Ludzas amatnieku centrs, skaistais parks, ezeru promenādes un izbrauciens ar plostu latgaliešu dziesmu pavadījumā – lietas, kas jāizbauda katram Ludzas ciemiņam.

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašnieks, saņem atlaidi 20% apmērā  no pamata biļešu cenas,  izmantojot Ludzas novada pašvaldības iestāžu maksas pakalpojumus:

Baseins ir lielisks veids kā apvienot patīkamu laika pavadīšanu ar veselības uzlabošanu. Baseins ir viens no vienkāršākajiem un patīkamākajiem veidiem, kā jebkurā gadalaikā iegūt možumu un atjaunot ķermeņa tonusu.

Peldbaseina kompleksu veido divi peldbaseini, trīs pirtis (sauna, tvaika pirts, infrasarkanā pirts) un SPA vanna. Sporta peldbaseinā ir 4 celiņi, tā izmērs – 25 m x 11 m, dziļums 1. 35-1. 95 m. Bērnu peldbaseina izmērs – 10 m x 4. 4 m, dziļums 0. 8 m.

AdreseP. Miglinīka iela 27B, Ludzas pilsēta.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: https://ludzasnovads.lv/lv/strukturvieniba/ludzas-peldbaseins

Atlaide 20% apmērā tiek piemērota gan vienreizējam peldbaseina apmeklējumam, gan abonementa iegādei.

20230320133136-19528.jpg

Adrese Miglinieka ielas 27A un Sporta ielas 21, un Ludzas pilsētas 2. vidusskolas Sporta halles, Miglinīka ielā 34A telpu izmantošanu Ludzas pilsētā.

Atlaide 20% apmērā tiek piemērota gan svarcelšanas un trenažieru zāles vienreizējam apmeklējumam, gan  abonementa iegādei.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: https://ludzasnovads.lv/jaunumi/izmainas-sporta-halles-un-sporta-skolas-pakalpojumu-cenradi/

20230320133836-91983.jpg