Mēbeļu salons "SLEEPY" pievienojies programmai, lai atbalstītu Goda ģimenes visā Baltijā!

Autors: Godaģimene.lv, 2023. gada 18. maijs, 08:21:24
Mēbeļu salons "SLEEPY" pievienojies programmai, lai atbalstītu Goda ģimenes visā Baltijā!

Mēbeļu salons "SLEEPY" - Eiropas dizaineru mēbeles par labāko cenu. Mūsu klāstā ir dizaineru veidoti dīvani no Eiropas vadošajiem ražotājiem, matrači, gultas, gultas rāmji un gultas piederumi, korpusa mēbeles no Nīderlandes, dūnu segas un spilveni, dārza mēbeles, virtuves mēbeles un daudz kā cita! 

Mēbeļu salons "SLEEPY"  var piedāvāt lielisku produktu klāstu, kas atbilst jebkuram budžetam un gaumei.

Mēbeļu salons "SLEEPY" varat atrast dažādus matraču dizainus ar atmiņas putām (memory foam), kabatas atsperēm (pocket springs) un lateksu (latex) , kas regulāri parādās mūsu produktu klāstā. Neaizmirstiet, mēs varam izgatavot arī īpaša izmēra matraci.

Mēbeļu salons "SLEEPY"  lepojas ar izciliem produktiem, zināšanām un servisu, lai jūs varētu iepirkties pie mums, ticot, ka mēs nodrošināsim jums perfektu iepirkšanās pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai tā ir lētāka prece vai luksusa augstākās klases matracis, mēs noteikti atradīsim tieši to, kas jums nepieciešams.

Ja neesat pārliecināts, ar ko sākt, mēbeļu salons "SLEEPY" konsultanti jums palīdzēsim.

Iepazīties ar mūsu matraču iegādes ceļvedi, piezvanot kādam no mūsu miega ekspertiem vari sarunāties arī tiešsaistē, izmantojot mūsu tiešsaistes facebook un instagram kontus, kā arī rakstot mums uz e-pastu: [email protected].

Mēbeļu salons "SLEEPY":

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes”, LT (Šeimos kortele) vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks, saņem:

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.sleepy.lv   

 20230518122225-89843.jpg