Nepieciešama atelpa no ikdienas? Ielūdzam uz pasākumu

Autors: Godaģimene.lv, 2016. gada 7. jūlijs, 15:32:23
Nepieciešama atelpa no ikdienas? Ielūdzam uz pasākumu
 Ielūgums

uz pasākumu ģimenēm ar bērniem „Būt kopā!”

27.augustā atpūtas centrā „Gančauskas”  (Līgatnes pag.) no plkst. 11.00 – 19.00

Programmā:

Bezmaksas pusdienas un launags,

Dažādas dāvanas un balvas,

Tiem, kam būs nepieciešams, nodrošināsim arī bezmaksas transportu uz un no pasākuma.

Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās obligāta, zvanot pa tel. 28711838  (pieteikšanās līdz 1.augustam)

Pasākumu organizē labdarības biedrība „Nāc gaismā ” (www.nacgaisma.com)

Sadarbībā ar:  Evaņģēliski luteriskā Siguldas draudze,  Siguldas katoļu draudze, Siguldas baptistu draudze, Septītās dienas adventistu Siguldas draudze, Siguldas draudze „Jaunā paaudze”, Kristiešu draudze „Prieka vēsts”

Pasākums ir bezmaksas, arī ēdināšana ir bezmaksas. Vienīgais nosacījums: obligāti ir jāreģistrē sava dalība šajā pasākumā līdz 1. augustam. 

Par pasākumu tā organizatori stāsta: "Pasākumā īpaši orientējamies uz Siguldas novada, Līgatnes un Cēsu ģimenēm. Plānojam reģistrēt ne vairāk kā 500 dalībniekus. Sadarbībā ar Siguldas novada domes sociālo dienestu, īpaši aicināsim ģimenes, kurām patreiz ir grūts dzīves periods. Tomēr, ja pēc 1. augusta vēl būs brīvas vietas, labprāt aicināsim ģimenes arī no citiem novadiem.
 
Kaut gan sniegt bezatlīdzības palīdzību pasākuma organizēšanā un vadīšanā ir piekritušas  Siguldas, Līgatnes un Cēsu draudzes, pasākums nav orientēts uz kristiešiem, bet gan uz jebkuru daudzbērnu ģimeni, kas vēlas saturīgi pavadīt kopā brīvdienu un  iepazīties ar citām ģimenēm. Iespējams, ka daudzām ģimenēm tas būs kā atelpas brīdis no ikdienas."
 
Izmanto un piesakies!
 
20160707154657-84431.jpg