PII "Saulīte" svin Starptautisko ģimenes dienu uz velosipēdiem

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Šogad pavasaris lutina mūs ar saulainām dienām un putnu dziesmām. „Taurenīšu” grupa izbauda pedējās dienas bērnudārzā, priekšā pirmais izlaidums, atvadas no mīļiem draugiem un skolotājiem. Bērnus gaida pamatīgs darbs- gatavošanās koncertam. Tāpēc, kopā ar grupas skolotājām, apspriežam, kā atzīmēt starptautisko ģimenes dienu tā, lai bērniem un vecākiem ši kopā pavadītā diena paliktu atmiņā. Tā kā mēs dzīvojam ļoti skaistā vietā, tuvu Gaujai, rodas ideja doties ģimenes braucienā ar riteņiem uz „ Grīviņiem” pie Gaujas.

20160523114607-46322.jpg

Neskatoties uz solīto lietu, sestdienas rītā bērnudārza iekšpagalmā pulcējas bērni ar vecākiem, brāļiem un māsām uz savu pirmo nopietno braucienu. Plkst. 10.00 riteņbraucēju delegācija dodas braucienā. Pagasta iedzīvotāji smaida un māj mums ar roku. Ceļu līdz Gaujai parvaram bez grūtībām. Atbraucot uz gala punktu iekurinam ugunskuru, uzklājam svētku galdu, sacepam desiņas. Pēc mielasta sākas sporta aktivitātes: visi spēlējam mīļāko vecāku bernības rotaļu „ Kalimbambā”, iemācam mammām rotaļu „Makšķere” un rīkojam uzbraukšanu kalnā.

20160523114626-57030.jpg
Mājās mēs atgriežamies nedaudz noguruši, bet ļoti priecīgi par brīnišķīgi kopā pavadītu laiku. Šī diena patiešām izdevās, apmierināti bija gan bērni, gan vecāki, gan skolotājas. Tāpēc šādu braucienu ar riteņiem plānojam turpināt ārī nākošgad, lai tas kļūst mūsu bērnu dārzā par tradīciju ģimenes dienas svinēšanai.

 

Iesūtījusi: sporta skolotāja Natālija Buličeva, Liepas PII " Saulīte"

KONKURSS

Ja līdz šim bērnudārza grupiņa nav svinējusi Ģimenes dienu, kas tiek atzīmēta 15. maijā, tad šis konkurss būs kā iedvesmas avots – visi iesūtītie stāsti tiks publicēti valsts atbalsta programmas „Latvijas Goda ģimenes apliecība „Ģimenes karte 3+”” oficiālajā mājaslapā „www.godagimene.lv”.

Balvās!
Kopumā būs 5 uzvarētājas grupiņas – pa vienai no katra reģiona: no Latgales, Vidzemes, Zemgales un Kurzemes, kā arī no Rīgas! Galvenā balva – Zinātkāres centra apmeklējums („www.zilibrinumi.lv”).
Gaidāmas arī pārsteiguma balvas, ko gādās „Latvijas Goda ģimenes apliecības „Ģimenes karte 3+”” atbalstītāji – „Zvaigzne ABC”, „NUKO.lv” un grāmatnīca „Jānis Roze”.

 

1. Iesūtiet savu pieredzes stāstu Ģimenes dienas svinēšanā – tas var būt pilns pasākuma scenārijs vai arī viena konkrēta ideja, piemēram, ģimenes apsveikumam.
2. Iesūtītajai idejai jāpievieno vismaz viens foto.
3. Sava ideja jāiesūta līdz šā gada 20. maijam, rakstot uz e-pastu: [email protected]
4. Sūtot pieteikumu, jānorāda pirmsskolas izglītības iestādes nosaukums, adrese, cik bērnu ir grupiņā, grupiņas audzinātājas vārds un kontakttālrunis.
5. Konkursa uzvarētāji tiks publicēti 24.05.2016. vietnē „www.godagimene.lv”.
6. Uzvarētāju noteiks vecāku organizācijas „Mammamuntetiem.lv” un „Latvijas Goda ģimenes apliecības „Ģimenes karte 3+”” pārstāvju žūrija.