Radošo darbu konkurss 1.-8.klašu skolēniem „Mana Latvijas Goda ģimene”

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Pasākuma “Latvijas Goda ģimenes gads” ietvaros Valsts reģionālās attīstības aģentūra rīko radošo darbu konkursu izglītības iestāžu 1.-8.klašu skolēniem „Mana Latvijas Goda ģimene”.

Konkursa mērķis ir aktualizēt ģimenes un bērna kā vērtības apzināšanos un novērtēšanu sabiedrībā, īpaši akcentējot bērna lomu ģimenē un sabiedrībā.

Konkursa tēma ir “Mana Latvijas Goda ģimene”. Organizatori sagaida no skolēniem literāru darbu – domrakstu, dzejoli vai citu literāru darbu, kas atspoguļo kādu pieredzes stāstu vai vīzija par to, kāda ir vai kādai vajadzētu būt Latvijas Goda ģimenei. Iesniedzamajam darbam ir jābūt sagatavotam rakstiskā formā uz A4 lapas. Rakstu darba apjoms nav ierobežots. Katra klase dalībai konkursā var izvirzīt ne vairāk kā trīs radošos darbus.

No visiem iesūtītajiem darbiem tiek izvēlēti seši labākie radošie darbi.

2018.gada 15.maijā pasākuma “Ģimenes dienas svētki” ietvaros sešu labāko darbu autoru (skolēnu) pārstāvētās skolas balvā saņems bezmaksas Rīgas Motormuzeja apmeklējumu – 50 personām. Organizatori nodrošinās bezmaksas transportu nokļūšanai uz Rīgas Motormuzeju. Labākie konkursam pieteiktie darbi tiks publicēti pasākuma “Latvijas Goda ģimenes gads” informatīvās kampaņas ietvaros.

Darbu iesniegšanas termiņš: 2018.gada 25.aprīlis.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2018.gada 5.maijā un tiks atspoguļoti mājas lapā www.vraa.gov.lv un www.laiksberniem.lv. Uzvarētāji tiks informēti individuāli, nosūtot e-pasta vēstuli uz iesniedzēja norādīto e-pasta adresi.

Pilns konkursa nolikums ir atrodams VRAA mājas lapas sadaļā Radošo darbu konkurss izglītības iestāžu 1. - 8.klašu skolēniem „Mana Latvijas goda ģimene”: http://www.vraa.gov.lv/lv/managodagimene/

Pasākuma “Latvijas Goda ģimenes gads” aktivitātes tiek organizēts saskaņā ar konceptuālo ziņojumu “Par sadarbības platformas “Demogrāfisko lietu centrs” priekšlikumiem ģimeņu ar bērniem atbalstam 2018.-2020. gadā”.