REDMOND BALTIC produkcija – veselīgam dzīves veidam

Autors: Godaģimene.lv, 2021. gada 21. septembris, 13:58:12
REDMOND BALTIC produkcija – veselīgam dzīves veidam

Pirms iegādāties jebkuru aprīkojumu, lielākā daļa no mums apkopo informāciju par dažādu uzņēmumu modeļiem, uzklausa to cilvēku viedokļus, kuri jau ir iegādājušies šo tehniku, kā arī pievērš uzmanību ierīces tehniskajām īpašībām.

Viena no Redmond tehnoloģijas priekšrocībām ir daudzfunkcionalitāte.

Multikatli REDMOND aizvieto veselu virkni virtuves iekārtu: plīti, cepeškrāsni, tvaika katlu, maizes krāsni, jogurta taisītāju, fondī utt. Multikatls REDMOND ekonomē vietu virtuvē, pateicoties multikatlam jūs varat pavadīt vairāk laika ar tuviniekiem. Tas ir iemesls kādēļ REDMOND kompānija veltījusi multikatliem atsevišķu mājas lapu un pievērš vairāk uzmanības tieši multikatliem.

Redmond Baltic palīdz atvieglot ēdienu pagatavošanas procesu mājas apstākļos.

Mājas lapā www,lv.multivarka.pro/  - tas ir ne tikai interneta veikals, tas ir galvenokārt informācijas un izglītības avots.

Mājas lapā lv.multivarka.pro jūs varat atrast noderīgu informāciju par veselīgu uzturu, jaunākās ziņas par REDMOND tehniku, daudz receptes katram modelim. Video par ēdiena gatavošanu palīdzēs jums iemācīties tikt galā ar virtuves novitāti.

Uzrādot derīgu apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”), REDMOND BALTIC piedāvā:

- atlaidi 15 % apmērā visam piedāvātajam preču sortimentam iegādājoties preces oficiālajā REDMOND veikalā – Bowlero centrs, Lielirbes iela 27, 4. stāvā (atlaides nesummējās ar citam akcijām).

- atlaidi 15% apmērā visam piedāvātajam preču sortimentam iegādājoties preces interneta veikalā www.lv.multivarka.pro, nosūtot derīgās apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) numuru uz e-pastu [email protected]  (atlaides nesummējās ar citam akcijām).

20210921112657-58821.jpg