RigaBrain® - izglīto cilvēkus par līdzsvarotas smadzeņu darbības saistību ar dzīves kvalitāti!

Autors: Godaģimene.lv, 2023. gada 8. maijs, 09:16:53
RigaBrain® - izglīto cilvēkus par līdzsvarotas smadzeņu darbības saistību ar dzīves kvalitāti!

RigaBrain® ir sociāls uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Tā mērķis ir informēt, popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunus risinājumus un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam.

RigaBrain®  rīko sarunu vakarus un  lekcijas, kā arī uztur lielāko emuāru latviešu valodā ar ieteikumiem par smadzeņu darbību un organizē unikālus smadzeņu treniņus, kuru laikā tiek veikti smadzeņu viļņu mērījumi. Izveidotā atbalsta programma nodrošina neiroloģiski atgriezeniskās saites seansus ikvienam, kurš tos nevar atļauties, it īpaši bērniem, kuri cietuši no vardarbības.

RigaBrain® ir vadošais līderis neirozinātnes nozarē Baltijas reģionā. Ar aizrautību par darbu un klientiem un viņu komfortu, RigaBrain® ir guvis pretimnākošas kompānijas statusu cilvēku acīs, RigaBrain® Baltijas reģionā pārstāv Neuroptimal® sistēmas, kuras ir pasaulē modernākās dinamiskā neirofīdbeka iekārtas . NeurOptimal®  sistēmas - Dynamical Neurofeedback® ir  vienīgās  sertificētās un klīniski pārbaudītās sistēmas pasaulē!

RigaBrain® MĒRĶIS - izglītot cilvēkus par līdzsvarotas smadzeņu darbības saistību ar dzīves kvalitāti.

RigaBrain® VĒRTĪBAS:

RigaBrain® VĪZIJA:

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes”, LT vai EST ģimenes kartes īpašnieks, saņem:

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.RigaBrain.com

20230508131643-19313.jpg