TĒJAS AROMĀTS. INNER MONGOLIA ART THEATRE (ĶĪNA). MŪZIKAS, DEJU UN CIRKA IZRĀDE

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Apliecības “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte”) vai LT, vai EST ģimenes kartes īpašniekiem, šī gada 21. septembrī plkst.19:00, Latgales vēstniecības Lielajā zālē, ir iespēja  iegādāties biļetes ar 15% atlaidi uz Ķīnas Iekšējās Mongolijas Nacionālās mākslas teātra izcilāko izpildītāju, dziedātāju, dejotāju un instrumentālo mūziķu izlases turnejas ansambli “Inner Mongolia Art Theatre”.

Viena no viņu galvenajām misijām ir Ķīnas mongoļu kultūrai raksturīgu skatuves darbu atskaņošana un popularizēšana. Izrādē iekļauti gan pārsteidzošie mongoļu garo toņu un rīkles dziedāšanas demonstrējumi, gan tradicionālo instrumentu spēle, kā arī krāsainas un atlētiskas dejas mongoļu tērpos.

Programmu veido 14 ainas – katrā no tām tiks atklāta kāda mongoļu kultūrai raksturīga tautas dziesma, deja, kustību kopums, kas iedvesmojies no šai nomadu tautai raksturīgā dzīvesveida, rituāliem, dzīvniekiem (zirgi), fiziskās veiklības.

Ķīnas iekšējā Mongolija ir autonomais reģions Ķīnas ziemeļos, kas dibināts 1947. gadā. Tas aizņem 12 % no Ķīnas teritorijas, kas izmēru ziņā ir lielāks par Francijas un Vācijas teritorijām kopā.

Atlaide apliecības “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte”) īpašniekiem tiek piemērota arī iepērkoties “Biļešu Paradīze” www.bilesuparadize.lv, ievadot derīgas apliecības numuru.

(LT, vai EST ģimenes kartes īpašniekiem pirms tam lūgums pieteikties, zvanot pa tel.nr. +371 64633303).

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.latgalesgors.lv    

20230828104611-73407.jpg