Vai jūsu ģimene jau piedalās izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai”

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lai veicinātu aktīvāku dzīvesveidu arī šajos laikapstākļos, Sabiedrības integrācijas fonds pērnā gada decembrī aizsāka soļu krāšanas izaicinājumu "Miljoni soļu Latvijai". Tajā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, pievienojoties savas pašvaldības komandai, lai vienlaikus ar individuālajiem sasniegumiem atbalstītu arī pārstāvētās pašvaldības sniegumu.

20240111172804-87196.jpg

Šo izaicinājumu ikvienam iespējams veikt jebkurā vietā un laikā. Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos, ir mobilais tālrunis, kurā lejupielādēt soļu skaitīšanas lietotni #walk15.

Uzturēties svaigā gaisā un veikt fiziskas nodarbes, tostarp, pastaigas, ir vitāli svarīgi gan pieaugušajiem, gan bērniem, neraugoties uz laikapstākļiem.

Fiziskās aktivitātes svaigā gaisā uzlabo gan fizisko, gan garīgo veselību, veicinot sirds un plaušu darbību, kā arī samazinot stresa līmeni un uzlabojot garastāvokli. Tās arī nodrošina nepieciešamo D vitamīna daudzumu no saules gaismas, kas ir būtisks gan kaulu, gan arī imūnsistēmas stiprināšanai.

Tādēļ šis izaicinājums var būt kā papildu pamudinājums doties pastaigās ar ģimeni arī laikapstākļos, kad varētu šķist, ka patīkamāk ir iekārtoties dīvānā pie televizora. Bērniem papildu motivāciju var sniegt iespēja sekot līdzi savu un ģimenes kopējiem sasniegumiem, kā arī ieguldījumam pašvaldības kopējā veikumā. Tas veicina draudzīgu sacensības garu un sniedz gandarījumu no kvalitatīvi pavadīta laika, veicot fiziskas aktivitātes kopā ar ģimeni.

Dodieties ārā, soļojiet, skrieniet, tipiniet kopā. Katrs solis ir svarīgs!

Kā pievienoties “Miljoni soļu Latvijai” izaicinājumam?

  1. Lejupielādējiet #walk15 aplikāciju katra ģimenes locekļa tālrunī;
  2. Aplikācijā izvēlieties pievienoties izaicinājumam “Miljoni soļu Latvijai”;
  3. Izvēlies pašvaldības komandu, kuru vēlaties pārstāvēt: https://ej.uz/miljonisolulatvijai
  4. Telefons automātiski sāks skaitīt jūsu noietos soļus pat, ja aplikācija speciāli nav ieslēgta;
  5. Neaizmirstiet ik pa laikam ieiet aplikācijā, lai tā spētu atjaunot datus un tie tiktu pieskaitīti jūsu izvēlētās komandas kopīgi noietajam soļu skaitam.

20240111172823-97869.jpg

Neaizmirstiet paaicināt piedalīties kopīgās pastaigās arī kaimiņus, veidojot labas attiecības un, iespējams, jaunas tradīcijas kopīgas laika pavadīšanai.

Izaicinājums norisināsies līdz 29.02.2024.