Valmieras teātra viesizrādes Rīgā

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Valmieras teātris šī gada februārī viesosies Rīgā Dailes teātrī un rādīs divas izrādes:

  • izrādi bērniem un viņu vecākiem ar Ineses Zanderes stāstiem un Renāra Kaupera dziesmām – “SMIEKLU SASAUKŠANĀS”,
  • izrādi visai ģimenei pēc Regīnas Ezeras stāstu motīviem “CILVĒKAM VAJAG SUNI”.

Uz abām izrādēm apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem ir atlaide 20% apmērā.

Teātra mājas lapā par izrādi - “CILVĒKAM VAJAG SUNI”  rakstīts: 

“Kad visi četri kucēni ir atvadījušies no savas mammas, Suņu vīrs viņus ved uz pilsētu, lai pārdotu. Pilsēta ir dzīva un mainīga, tā veidojas un pārveidojas, cilvēki un suņi sadzīvo tajā visi kopā. Un tālāk jau no katra saimnieka atkarīgs, vai viņš ir gatavs pieņemt sava suņa bezierunu mīlestību.

Latviešu rakstniece Regīna Ezera (1930-2002) savā 1975. gadā sarakstītajā stāstu grāmatā „Cilvēkam vajag suni” ir teikusi: „Arī suņa sirdij ir savs sāpju mērs, to kā glāzi var pieliet tikai līdz malām, jo pārējais jau līst pāri malām un garām.” Ar šo stāstu starpniecību, kas ir arī autores mīlestības piemineklis suņiem, režisors Jānis Znotiņš un dramaturģe Ance Muižniece ielūkosies pusaudžu sirdīs, viņu pieaugšanas sāpēs un priekos”.

Izrāde visai ģimenei 8.februārī plkst. 18.00: https://ieej.lv/3rnkg

20220114095050-54257.jpg

Teātra mājas lapā par izrādi - “SMIEKLU SASAUKŠANĀS”  rakstīts:  

“Piedzīvojumi spogulī un sapnī, apēstas konfektes, daudzstāvu nama kāpnes un Kreica kungs, Elzas gaidīšana, ejampanti, lecampanti, sedzampanti, redzampanti.  Sarunas un prātošana – dziedot, lecot, spēlējot.

Izrādes pamatā ir mūziķa Renāra Kaupera dziesmas bērniem - “Sasauc smieklus izklīdušus” ar Latvijā iemīļotās dzejnieces un rakstnieces Ineses Zanderes stāstiem. Kopdarbs, kas izdzēš robežu starp bērnu un pieaugušo pasauli, kur lielo un mazo smiekli saplūst vienā veselumā, lai bērni var sajusties lielāki un nopietnāki, bet pieaugušajiem atļauts būt arī maziem”.

Izrāde bērniem un viņu vecākiem 14.februārī plkst. 18.00: https://ieej.lv/MaImk

Teātris atgādina, ka ierodoties uz izrādi jābūt:

  • Pieaugušajiem biļete derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sadarbspējīgo sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu,
  • Bērniem no 12 gadu vecuma nepieciešams vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sadarbspējīgais sertifikāts, vai pēdējo 72h laikā veikts skolas skrīninga tests kopā ar personu apliecinošu dokumentu,
  • Visiem skatītājiem no 7 gadu vecuma izrādes norises vietā jālieto sejas aizsargmaskas.

Biļetes var iegādāties šeit:  https://ieej.lv/fz7Vm

20220114095122-65935.jpg